Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На українському ТБ відбудеться чотири прем’єри від Star Media

06.10.2020
об 14:27

Восени глядачі українського ТБ зможуть побачити 4 нові мелодраматичні серіали. У центрі сюжету кожного з них жінка, яка має пройти чимало випробувань та домогтися свого щастя. Виробництвом мінісеріалів, адже кожен складатиметься з чотирьох серій, займеться компанія Star Media. Демонструватимуться мелодрами на телеканалі СТБ, наразі відомі лише деталі змісту історій, а ось дати прем’єр стануть відомі трохи згодом.

 

Багатосерійна стрічка «Коханка у спадок» режисера-постановника Олександра Будьонного розповідає історію Тетяни, яка останні 15 років життя живе в радощах та вважає, що так буде завжди. Вона має коханого, достаток, розмірений побут. Та одного вечора їй повідомляють, що чоловік загинув, упавши з даху офісної будівлі. Після цієї втрати у Тетяни відкриваються очі на речі, яких вона раніше не помічала. Виявляється, меблевий бізнес чоловіка не такий вже й успішний, їхній будинок у заставі, до того ж, його хоче забрати інвестор за борги. Проте найжахливіше – у коханого, хоч би як фантастично це звучало, є друга дружина, яка претендує на спадщину, а ще вона чекає народження дитини від загиблого. 

Кадр із серіалу «Коханка у спадок»

 

Серіал режисера-постановника Володимира Янощука «Другий шанс на перше кохання» розповідає про Ірину. Їй всього п’ятнадцять, а в неї вже так багато секретів. Її мати спивається та ненавидить роботу швачкою-надомницею. Дівчинці дедалі частіше доводиться виконувати замовлення за матір. Однак Ірина не скаржиться – їй подобається ця справа, до того ж у дівчини це добре виходить. Проте найбільший секрет Ірини – це її перше кохання Михайло. Їхній роман доводиться приховувати, тому що батьки Михайла – жахливі сноби. Однак рано чи пізно все таємне стає явним, і про стосунки Михайла та Ірини дізнаються його батьки, якізбирають інформацію про обраницю сина й жахаються та швидко відсилають сина в Англію. Настільки все раптово відбувається, що у хлопця навіть немає часу попрощатися...

Кадр із серіалу «Другий шанс на перше кохання»

 

Мелодрама режисера-постановника Романа Бровка «Одне серце на двох» - історія про Риту,  яка  щаслива у шлюбі та на роботі. Вона мріє народити, але їй забороняють вагітніти лікарі – з дитинства в Рити хвороба серця, яка прогресує, тож жити повноцінним життям дівчина зможе лише після пересадки органу. Вона дізнається, що чоловік їй зраджує, а його коханка від нього вагітна. Від новини Риті стає погано, її забирає швидка. В ту саму лікарню привозять жінку, якій констатували смерть мозку унаслідок нещасного випадку, але її серце живе і може бути пересаджене. Батько Рити, колишній слідчий, вмовляє Кирила, убитого горем чоловіка, віддати орган жінки для трансплантації, пообіцявши розслідувати обставини нещасного випадку. Під час слідства він приходить висновку, що це був зовсім не нещасний випадок... Операція відбулася успішно, але тепер Рита починає бачити дивні сни про дітей, які благають про допомогу. Вона знаходить сім’ю своєї донорки. Після знайомства з Кирилом і його дітьми Рита вирішує допомогти їм оговтатися від втрати і поступово закохується в чоловіка, а до дітей прив’язується. Але зізнатися в тому, чиє серце їй дісталося, не наважується, чи дізнається сім’я правду?

Кадр із серіалу «Одне серце на двох»

 

Головна героїня серіалу режисерки-постановниці Аліни Чеботарьової «Любов на реабілітації» - найкращий реабілітолог країни Катерина. Вона кожного пацієнта вдало ставить на ноги, хоча сама ходить з паличкою. Двадцять років тому її збив на водному скутері мажор. Катерина одужала, але внаслідок травми страждає від болю. Вона присвятила життя роботі та навіть не мріє про кохання. Одного разу на реабілітацію приходить VIP-пацієнт, меценат Влад. Катерина впізнає мажора, який зламав їй життя, але не каже йому про це. Сам Влад ні про що не здогадується. Під наглядом Катерини він швидко відновлюється. У той же час проявляти знаки уваги до дівчини починає Єгор, батько пацієнтки-гімнастки. Катерина тане і дозволяє собі закохатися. Зміни в ній помічає і Влад, який поступово теж дає волю почуттям... Чи зможе він реабілітуватися в очах Катерини за те, що зробив з її життям двадцять років тому?

Кадр із серіалу «Любов на реабілітації»

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

Porsche 911 Carrera 4 Typ 964: Хто шукає – той знайде!

Любов до автомобілів PORSCHE тісно переплітається з історією марки. Porsche 911 Carrera 4 покоління 964 – рідкісний і яскравий екземпляр. Він увесь підпорядкований швидкості й тому не раз був героєм гучних кінострічок: «Атомна блондинка», «Погані хлопці»  разом з яскравими зірками Шарліз Терон та Віллом Смітом.

04.10.2020
об 14:16

Новини

Нова реальність та українська кіноіндустрія: Допомога акторам та глядачам

Онлайн-кінотеатри, кастинг-сервіс і використання штучного інтелекту для генерування контенту, новітні технології та створення цифрових персонажів – все це в рамках теми діджиталізації обговорили в останній день 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Далі найцікавіші тези дискурсу.

05.10.2020
об 14:19

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

05.10.2020
об 18:43