Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На українському ТБ розкажуть, як і де шукати золото

29.09.2020
об 18:17

 Історії про те, як золото «подорожує» з рудника до ювелірного цеху, зізнання  «чорних археологів», золотодобування на власному прикладі. Все це – покажуть у новинах.

На каналі «1+1» відбулася прем’єра спецпроекту «Золота лихоманка». З понеділка по п'ятницю ТСН показуватиме 5-серійний цикл сюжетів, з якого глядачі дізнаються, які в Україні існують родовища золота, зможуть побувати на ювелірному заводі, у банківському сховищі та зазирнуть у приватні колекції дорогоцінностей.

Автором спецпроєкту став журналіст  служби новин Мирослав Ганущак. Він придбав спеціальне обладнання, отримав декілька уроків від золотошукачів та пішов у Карпати шукати золото. Паралельно з цим кореспондент хоче перевірити всі міфи, легенди і чутки про таємниці золота.

«Осінній сезон спецпроєктів ТСН продовжується новою цікавою історією про українське золото. У спецпроєкті «Золота лихоманка» наша команда вирішила подивитися на цю тему з усіх сторін: від пошука золота в надрах до полиць ювелірного магазину. Насправді, Україна - це «золота» держава. У нас є поклади золота, але вони не розробляються на державному рівні. З 90-х років і до сих пір коштів у бюджеті на розробку родовищ не знайшлося, як і не знайшлося жодних інвесторів. Наша держава самоусунулась від питання золота. Ми ходимо по багатству, але не думаємо про перспективу його видобування», - розповідає заступник директора департаменту з нових форматів ОЛЬГА КАШПОР.

Зйомки спецпроєкту тривали більше 2 місяців. Мирослав Ганущак за цей час встиг побувати на родовищах у Закарпатській та Дніпропетровській областях, на Житомирщині та узбережжі Азовського моря. Там журналіст випробував на собі різні види золодобування, у тому числі, й нетрадиційні.

Також глядачі дізнаються, як змінюється ціна золота від його видобутку до готового ювелірного виробу. Щоб знайти відповідь на це питання, журналіст поїде на ювелірний завод та зафільмує весь процес виготовлення дорогоцінних прикрас. А досвідчені ювеліри поділяться корисними порадами, як самостійно оцінити якість золотого виробу, щоб не попастися на підробку.

Також Мирослав Ганущак поспілкується з людьми, для яких видобуток золота став видом спорту, захопленням та хобі всього життя. Окрему серію присвятять «чорним археологам», для яких золото – це спосіб заробити капітал.

Випуски спецпроєкту виходитимуть протягом цього тижня у вечірньому випуску ТСН на «1+1».

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Розпочинається новий сезон проєкту «Жіночий квартал»

Сьогодні дівчата з кварталу жартуватимуть про відносини з чоловіками, заспівають пісню про радощі материнства та залучать українських зірок до своїх мініатюр.

03.10.2020
об 15:48

Новини

VGL cinema рекомендує: Найкращі фільми про подорожі

27 вересня у всьому світі відзначається День туризму. На жаль, сьогодні через пандемію ми не можемо так вільно подорожувати світом, як це було нещодавно. Сподіваємося, що завдяки нашій добірці цікавих фільмів про мандрівки ви не тільки зможете побачити нові країни, але й отримати від цього неабияке задоволення. Тож вирушаємо у подорож!

27.09.2020
об 13:49

Новини

Четвертий день 11-го ОМКФ: Нові стрічки та творчі зустрічі

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль триває: сьогодні - четвертий день кіноподії. Новий тиждень розпочався із нових стрічок Міжнародного та Національного конкурсів, а також цікавих творчих зустрічей.

28.09.2020
об 12:47

Статті

Зйомки фільму «Тарас. Повернення»: Норовлива кобила та підступна погода

На презентацію фільму «Тарас. Повернення», яка відбулася 25 вересня у кінотеатрі «Кіно Тема» (ТРЦ Neo Plaza), до Дніпра завітала творча група картини. Юрій Шульган, актор театру та кіно, розповів VGL cinema про свій досвід екстремальних зйомок у цій стрічці.

29.09.2020
об 15:40