Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На одному з українських каналів покажуть стрічку «Черкаси»

02.10.2020
об 12:15

Режисерів та сценаристів стрічки консультував командир судна, а в кадрі можна побачити учасників подій 2014 року. Незабаром на українському ТБ покажуть фільм про героїчний тральщик «Черкаси».

14 жовтня в День захисника України на ТБ відбудеться прем’єра стрічки «Черкаси». Фільм засновано на реальних подіях, що стались у 2014 році. Картина розповідає про початок окупації півострова і тритижневому спротиві останнього українського корабля у Криму.

«Для всіх моряків, корабель – це дім, де проходить більша частина їхнього життя. У фільмі екіпаж судна бореться за свій дім, який в них хочуть забрати. Наприкінці стрічки корабель стає одним з головних героїв картини, такий собі збірний персонаж драми. Він має серце, тіло та душу», - говорить режисер-постановник драми «Черкаси» ТИМУР ЯЩЕНКО.

За сюжетом, мінний тральщик «Черкаси» разом з іншими українськими кораблями  опинився заблокований у бухті проливу Донузлав. Шлях до моря перекрили затоплені судна російського флоту. Один за одним українські кораблі починають здаватись ворогу, і тільки тральщик «Черкаси» протягом трьох тижнів продовжує спротив окупантам і стає єдиним з 9 кораблів, який залишився під українським прапором.

Головні ролі у стрічці виконують Євген Ламах, Роман Семисал, Дмитро Сова, Олег Щербина. Також у кадрах можна побачити і тих моряків, яки тримали оборону на «Черкасах» у 2014 році. Це кермовий тральщика Володимир Бойко та моряк Михайло Воскобойник. Консультантом виступив командир судна Юрій Федаш.

Зйомки стрічки проводились в Очакові, Одесі та Чернігівській області.

Подивитись прем’єру стрічки можна буде на каналі «1+1»

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Вже 5 листопада в український прокат вийде стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Світова прем’єра драми відбулась на Венеційському кінофестивалі. Також стрічку побачили глядачі понад 50 різноманітних кінофестивалів. Нині кіноробота також змагається за право представляти Україну на премії «Оскар».

16.09.2020
об 18:12

Новини

У фантастичного фільму «2067» з’явився трейлер

Незабаром в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра нового фантастичного екшну «2067». В мережі вже з’явився трейлер стрічки, що розповідає про діяльність людини, яка може призвести до виникнення нових вірусів та знищення людства.

19.09.2020
об 13:57

Новини

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

Історія як одна людина здатна змінити світогляд багатьох та навчити жити за бажанням, а не правилами.

24.09.2020
об 16:27

Новини

Вийшов дубльований українською мовою трейлер стрічки «Тихе серце»

Прем'єру зворушливої драми «Тихе серце» про те, як жінка хоче примирити своїх дочок, і заради цього збирається відкласти власну смерть, варто очікувати наприкінці жовтня.

30.09.2020
об 18:11