Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На «Новому каналі» ось-ось презентують тревел-реаліті «У кого більше?»

29.07.2020
об 16:27

Головні герої намагатимуться знайти роботу та житло в таких небезпечних країнах як Камбоджа, Індонезія, В’єтнам, Мадагаскар, Танзанія, Таїланд, Індія та інші. Головна мета – заробити якомога більше грошей. Той, хто програє – буде вимушений їсти жуків або купатись у болоті.

«За правилами гри, залишившись без копійки грошей в кишені, героям потрібно вижити в небезпечній екзотичній країні та заробити грошей. У них є три дні, протягом яких потрібно знайти роботу. Щодня їм доводиться робити складний вибір між власним комфортом і бажанням перемогти. Вони рахують кожну витрачену копійку. В перший день гравці йдуть на роботу, про яку вони завчасно домовилися ще в Україні. У другий – мають у найкоротший термін знайти, як і де заробити без попередніх домовленостей. У третій – обмінюються роботами і намагаються дати супернику якомога важчезавдання – екстремальне або психологічно нестерпне, щоб той не впорався і не зміг заробити грошей», - розповідає про нове реаліті керівник проєкту АНАСТАСІЯ ТОЛСТОШЕЄВА.

Звідси й назва «У кого більше?» Виграє той, хто заробив більше і витратив менше. Переможець отримує подарунок у вигляді дорогої розваги або послуги, а от на переможеного чекає неприємне покарання. Наприклад, з'їсти огидну місцеву страву з жуків або скупатися в болоті. Знімали реаліті півроку в країнах Африки та Азії.

Ведучими проєкту стали Максим Узол і Ольга Манько, Анастасія Кошман та Анна Олицька, а також Аліна Мисечко та Валентин Чернявський.

«Після кожного відрядження я говорив, що воно останнє! Травми, поліція, сльози. Після такого пережитого трешу обов'язково хтось із нас хотів звільнитися. П'ять-сім щеплень у руки-ноги перед кожним відрядженням. Мінус чотири кілограми після кожної поїздки, щонайменше два місяці відновлення, а ще лікування. Проте зараз, коли я охолов, розумію, що хочу в це пекло знову», - сміючись розповідає МАКСИМ УЗОЛ.

У парі з Максом змагалася не тільки його колега, а й дружина Оля Манько. За словами ведучої, бути суперником коханої людини – нелегко.

«Ми реально виживали в Африці та Азії. Пережили дуже багато, і хочеться швидше все показати глядачам. Для нас із Максом це ще й дуже особиста історія. На час зйомок ми стали затятими суперниками, адже в кожному епізоді має бути переможець і переможений. Звісно, не обійшлося без з'ясування стосунків, але було дуже багато приємних моментів, коли ми намагалися йти проти правил заради кохання. Вийшло у нас порушувати правила проєкту чи ні, судіть самі під час ефірів», - розповідає ОЛЬГА МАНЬКО.

А от їхня колега, Анна Олицька, схоже, повернутися в такі умови не зможе.

«Наше з Настею Кошман відрядження тривало 45 днів, – згадує найдовшу подорож Аня. – Це був суцільний стрес. Знімали в Азії, в умовах цілковитої антисанітарії. Пам'ятаю, у Джакарті, столиці Індонезії, було просто жахливо. Величезна кількість вихлопних газів, тарганів, купа людей, на пішохідних переходах неможливо пройти. Був ризик захворіти на малярію, адже ми жили в нетуристичних місцях, а роботу шукали у промислових районах», - ділиться спогадами АННА ОЛИЦЬКА.

Подивитись реаліті-шоу можна буде вже 31 серпня на «Новому каналі».

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»