Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»

29.05.2020
об 16:28
На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»

Вже 30 травня на головному інформаційному каналі «Україна 24» вперше стартує ранкове шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний». Вести програму буде відома ведуча Юлія Галушка, яка старанно готується до того, що ціла країна буде прокидатися разом з нею. Програма йтиме у вихідні з 8:30 до 11:00.

«У нас була дуже важлива мета — створити унікальне ранкове шоу, яке буде не просто розважальним, а інформаційним. Новинні канали рідко працюють з подібними продуктами, але ми хочемо бути ближчими до щоденних потреб глядачів, і готові до експериментів. Над форматом працювала команда професіоналів, яким вдалося створити інформаційний продукт з акцентом на корисність для кожного українця», — головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Ведучою нового ранкового шоу стала Юлія Галушка. У Юлії величезний досвід у медійній сфері, вона — професійний журналіст. Для ведучої головне — глибоко орієнтуватися у всьому, що потрібно розповідати глядачеві з екрана. Тепер разом з Юлією глядачі будуть починати вихідні легко та з користю.

«Сьогодні. Ранок. Вихідний» — ранкове інформаційно-розважальне шоу каналу «Україна 24», у якому буде кілька спеціальних розділів: про здоров'я, кулінарію, стосунки, спорт та технології. Основним акцентом кожного розділу стане корисність та ефективність рекомендацій. 

«Сьогодні. Ранок. Вихідний» — це передусім про позитив та користь. Наше завдання — надихнути, підбадьорити людей̆ у цей̆ непростий̆ час. Ми наповнимо суботи та неділі важливою і пізнавальною інформацією, до новин додамо лайфхаки і поради експертів: як найкраще провести цей̆ вихідний̆ у різних куточка України, чим розважитись і на що звернути увагу. Ранкові шоу вихідного дня в Україні рідкість. Проєкт «Сьогодні. Ранок. Вихідний» на каналі «Україна24» заповнить цю інформаційно-розважальну нішу. З нами ви точно не проспите вихідні», — ділиться ведуча Юлія Галушка. 

Прокидайтеся разом з «Сьогодні. Ранок. Вихідний» вже з 30 травня на головному інформаційному каналі країни — «Україна 24»!

Читайте також:

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів
Новини

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів

​​​​​​​Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Тринадцятому конкурсному відборі.

28.05.2020
об 10:01

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!
Новини

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону «Нюхача» на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами.

29.05.2020
об 13:19

Star Media School проведе курс-практикум для акторів
Новини

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

​​​​​​​Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

29.05.2020
об 15:10