Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На каналі «ПЛЮСПЛЮС» відбудеться світова прем’єра мультсеріалу «Хоробрі Зайці»

20.11.2020
об 11:35

Розважально-пізнавальний телеканал для дошкільнят «ПЛЮСПЛЮС» у грудні покаже мульсеріал про пригоди сміливих та допитливих зайців.

На глядачів телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» чекають 52 серії захопливих пригод Бопа та Бу. Перші сім хвилин мандрівок зайців транслюватимуть в ефірі 5 грудня. Саме в цей день відбудеть світова прем’єра мультфільму «Хоробрі Зайці» (BRAVE BUNNIES), створеного за ідеєю українського креативного продакшну Glowberry, який є частиною FILM.UA Group, в копродакшні з іспанською анімаційною студією Anima. Візуальний стиль для копродукційної анімації розробила відома українська ілюстраторка  Анна Сарвіра, вона є арт-директоркою проєкту. Також у складі міжнародної команди, що створює мультсеріал «Хоробрі Зайці», режисер з Великої Британії Тім Ференбах та канадський сценарист Джон Ван Брюгген, які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом.

«Ми дуже радi, що українські глядачі першими у світі познайомляться з «Хоробрими Зайцями» саме на телеканалі «ПЛЮСПЛЮС». Наша міжнародна команда з багатьох країн з великою любов’ю працювала над цим проєктом, щоб зробити його цікавим для дітей з різних куточків світу. В роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб враховувати вікові особливості та інтереси дошколят, а також важливі питання їхньої першої соціалізації. В нашому серiалi головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним», - розповіла авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу «Хоробрі Зайці» ОЛЬГА ЧЕРЕПАНОВА.

Мультсеріал для дошколят Хоробрі Зайці» розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у велику подорож, щоб пізнати різноманітний світ і зустріти нових друзів. Головні герої Боп і Бу мандрують зайце-бусом разом зі своєю родиною, зустрічаючи різних друзів. Вони дуже відрізняються один від одного, та, незважаючи на це, їм вдається познайомитися і подружитися. Адже Хоробрі Зайці впевнені: «Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом».

«Ми завжди підтримуємо формати, де у візуально-сприятливий для глядачів «ПЛЮСПЛЮС» спосіб розповідають про дружбу, навчають етичній поведінці у суспільстві та сім’ї, щирості у вчинках, а також спонукають бути відкритим до пригод у житті та пізнавати світ. «Хоробрі Зайці» – мультсеріал, який в простій і веселій формі показує дошколятам, як спілкуватися з іншими дітьми, незважаючи на всі відмінності. Пишаємося розвитком українського анімаційного дитячого продакшену з кожним роком все більше», - прокоментувала генеральна продюсерка нішевих каналів 1+1 media ІВАННА НАЙДА.

Крім того, мультсеріал «Хоробрі Зайці» покажуть в інших країнах світу на таких телеканалах, як Nick Jr. (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль) та Milkshake! (Велика Британія). Глобальним дистриб’ютором першого сезону мультсеріалу є анімаційна студія Aardman Animations, що базується в Бристолі (Велика Британія) та має такі нагороди як BAFTA, «Оскар» та Канські Леви.

 

 

Вмикайте для своєї малечі телеканал «ПЛЮСПЛЮС» 5 грудня о 13:00.

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

 

 

Читайте також:

Новини

Дитячому телеканалу ПЛЮСПЛЮС виповнилося 8 років

Заволодіти увагою наймолодших телеглядачів не просто, але в каналу ПЛЮСПЛЮС це вийшло. Він здобув любов українських дітлахів та повагу їхніх батьків. Протягом 8 років мовник займає лідерські позиції у сегменті дитячих телеканалів, а віднедавна знову повернувся до рейтингу 10 найпопулярніших телеканалів серед дорослих, до якого входив 4 роки тому за аудиторією «18-54 Вся Україна».

04.08.2020
об 15:29

Новини

Прем’єри сезону для глядачів каналу ПлюсПлюс

Історії про повсякденне магічне життя гривастих та пригоди плямистих чотирилапих і викрадення доктора. Всі ці «події» покажуть на телеканалі для дітей.

05.10.2020
об 16:05

Новини

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття і берегти воду.

15.10.2020
об 16:35