Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На ютуб-каналі BBC з’явився трейлер до фільму «Отруєння в Солсбері».

03.06.2020
об 12:28
На ютуб-каналі BBC з’явився трейлер до фільму «Отруєння в Солсбері».

Фільм про емоції і реакцію звичайних людей – мешканців містечка Солсбері, випадкових приїжджих, туристів, що опинилися не втому місці не в той час. Як вони сприйняли те, що відбулося, про першу реакцію і усвідомлення того, що сталося.

Ця історія заснована на реальних фактах, що відбулися в 2018 році, коли була здійснена спроба вбивства колишнього співробітника російської військової розвідки Сергія Скрипаля і його дочки Юлії Скрипаль. За версією британських слідчих, ця спроба здійснена російськими спецслужбами із застосуванням хімічної зброї – отруйної речовини нервово-паралітичної дії сімейства «Новичок».

Читайте також:

Характер – нордичний, гумор – неперевершений
Новини

Характер – нордичний, гумор – неперевершений

Що за країна така, Ісландія? Гейзери, пустельні дороги, чорний пісок, північне сяйво, водоспади, Ейяф'ядлайєкюдль, що своїм виверженням налякав півсвіту і… риба!

31.05.2020
об 14:33

Новини

Відновлять зйомки байопіку про Елвіса Преслі

Продюсери байопіку «Елвіс» готуються відновити проєкт, тільки-но в Австралії, де знімають стрічку, послаблять обмеження, пов’язані з COVID-19. Про це повідомляють інсайдери місцевого телеканалу ABC. Точна дата поки не називається. Нагадаємо, виробництво припинили в березні, коли в Тома Генкса, що грає менеджера Преслі, виявили коронавірус.

02.06.2020
об 16:03

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму
Новини

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму

«Вічно танцююча людина» («Вечно танцующий человек») – так називаеться тизер документального фільму, вихід якого анонсував MONATIK. Відомо, що це буде фільм-біографія артиста, якого шанувальники і ЗМІ після приголомшуючого успіху стадіонного шоу «LOVE IT ритм» називають не інакше, як «Геній сучасності».

02.06.2020
об 14:36

Новини

Українська YouTube-блогерка підписала контракт з американською медіастудією

За життям 6-річної Діани на її YouTube-каналі слідкує понад 54 мільйони людей, а тепер вона стане ще й героїнею серіалу та мобільної гри. Сторінка дівчинки Kids Diana Show – третя за кількістю переглядів YouTube-каналів у світі, тому й не дивно, що американська компанія обрала саме цю дівчинку для нового онлайн-шоу.

02.06.2020
об 18:05