Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

На Discovery+ презентували документальну стрічку про Папу Франциска

31.03.2021
об 17:23

На каналі Discovery+ відбулась прем’єра документального фільму про життя та погляди на світові проблеми Папи Франциска «Франческо». У фільмі є інтерв’ю з близькими до нього людьми, а також обговорюються питання зміни клімату, сексуального насильства, ЛГБТК та пандемію. Зняв стрічку режисер Євген Афінеєвський.

 

Фільм розповідає не тільки про життя Папи Франциска, відображає його погляд на важкі та складні питання сучасності, а й включає в себе інтерв’ю близьких до понтифіка людей, таких, як його племінник Хосе Берголіо, адвокат біженців Норма Піментель, борець за розслідування злочинів сексуального насильства Хуан Круз та Папа Римський Бенедикт XVI.

 

«Франческо» підіймає такі питання, як зміна клімату, міграція та біженці, розширення прав і можливостей жінок, сексуальне насильство і проблеми ЛГБТК, пандемія, прикордонні стіни і багато інших актуальних проблем сучасності. При цьому фільм шукає відповідь на питання: що може зробити людство, щоб досягнути процвітання у XXI столітті.

 

«Трансляція всесвітньої прем’єри фільму «Франческо», що висвітлює життя одного з найулюбленіших та найвпливовіших лідерів у світі, Папи Римського Франциска – це велика честь для нас», – зазначила керівниця контентної та комерційної стратегії Discovery, Inc ЛІЗА ХОЛМ.

 

Саму стрічку зняв номінант на премію «Оскар», режисер Євгеній Афінеєвський.

 

«Для мене велика честь, що Папа Франциск дозволив стати мені свідком і творцем цього надихаючого фільму, присвяченого найбільш актуальним проблемам сьогодення. Його прихильність до людей у всьому світі виведе нас із цього важкого історичного моменту у світле майбутнє. Папа Франциск – маяк для багатьох, який щодня прагне просвітити людей, створюючи міст до кращого завтрашнього дня», – сказав режисер ЄВГЕН АФІНЕЄВСЬКИЙ.

 

Світова прем’єра стрічки відбулась 22 березня, а 28 березня її показали на каналі Discovery+. Обговорити документальний фільм можна у соціальних мережах, використовуючи хештег #Francesco та відстежуючи сторінки Discovery у Facebook, Twitter, Instagram та TikTok.

 

Джерело: Pleon

Читайте також:

Новини

Драма Тома Мак-Карті «Тихий вир» з Меттом Деймоном у головній ролі вийде уже цього літа

Уже у липні цього року у кінотеатрах має з’явитися трилер від режисера Тома Мак-Карті «Тихий вир» з Меттом Деймоном у головній ролі. Focus Features оголосив, що довгоочікуваний фільм від лауреатів премії «Оскар» вийде 30 липня 2021 року.

28.03.2021
об 14:28

Новини

Скоро в кіно: Романтична комедія «Кохання, весілля та інші катастрофи»

1 квітня в український кінотеатральний прокат вийде романтична комедія «Кохання, весілля та інші катастрофи» від режисера Денніс Дуган. Кіноманів потішить акторський склад, серед якого Меггі Грейс, Дайан Кітон, Джеремі Айронс, Дієго Бонета, Джессі МакКартні.

19.03.2021
об 11:37

Новини

Скоро в кіно: «Ґодзілла проти Конга», «Земля кочівників» в оригіналі та «Хребет диявола»

В останній вікенд березня відбудеться найменша кількість прем’єр. Через закриті кінотеатри у Києві та ще 8 областях України, дистриб’ютори перенесли релізи деяких фільмів на квітень. Сьогодні, 24 березня, в працюючих кінозалах вже можна подивитися фантастичний бойовик «Ґодзілла проти Конга», а завтра до кінотеатрального репертуару додадуться ще два фільми.

24.03.2021
об 11:12