Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Містичний вечір на «Танцях з зірками» виявився фатальним для Ольги Фреймут

02.11.2020
об 18:20

Ведучі та учасники проєкту «Танці з зірками» перевтілились у вампірів та героїв фільмів жахів, а Наталя Могилевська прийшла на шоу з «чоловіком». Чим ще запам’ятався 10-й випуск четвертого сезону найтанцювальнішого шоу країни?

Ведучі проєкту приміряли на себе образи, що підгледіли в сюжетах про родину Адамсів, а четверта запрошена суддя Наталя Могилевська на вечір стала дружиною Дракули. Головного вампіра «грав» Григорій Чапкіс, Влад Яма став Франкенштейном, а Катерина Кухар – медсестрою Мілдред Ретчед.

Десятий прямий ефір танцювального шоу присвятили Гелловіну, зірки не тільки танцювали, а й розповіли історії про свої найбільші страхи. На паркеті пари виконали одразу три танці: перший – з новим партнером, згідно правил шоу, та два танці у форматі танцювальних батлів між парами, що сталося на проєкті вперше.

Санта Дімопулос на паркеті перевтілилася у спокусливу покоївку, а її партнер «за обміном» Кирило Васюк - у швейцара готелю. Перед виходом на паркет зірка зізналася, що страх, який переслідує її все життя – це страх, що оточуючі вважають, ніби їй все легко дається в житті. Санта зізналася, що коли її запросили взяти участь у шоу, вона довго вагалася через те, що не встигла повернутися до своєї ідеальної форми після народження доньки, а тому розуміла, що працювати доведеться вдвічі більше за інших учасників. Тому перед кожним ефіром вона тренується  на межі своїх сил, аби гідно танцювати на паркеті.

Головна її  конкурентка – Надія Мейхер цього разу танцювала віденський вальс з Максом Леоновим. Співачка зізналися, що сьогодні у неї немає страхів, адже найбільший свій страх вона пережила під час народження первістка, коли боялася втратити майбутню дитину.

Рок-діва Юлія Саніна танцювала фьюжн з Іллею Падзиною в образах Ангела та Демона й отримала за цей свій виступ 38 балів.

Холостяк Сергій Мельник зізнався, що найбільший страх у житті він вже пережив – через травму коліна йому довелося покинути футбол. Зараз Сергій боїться покинути проєкт і підвести таким чином і свою партнерку, і всіх, хто голосує за їхню пару. На паркеті у десятому ефірі Сергій виконав пристрасне танго з Яною Цибульською в образі спокусливих вампірів.

«Я наказую тобі, кидати усі жарти щодо футболу та займатися хореографією. Подивись лишень, які у тебе успіхи», - зазначив після виступу Сергія суддя проєкту ГРИГОРІЙ ЧАПКІС.

Найбільший страх Сергія Танчинця -  перестати бути прикладом для своїх дітей. На паркеті співак танцював квікстеп з Аделіною Делі в образі божевільного клоуна. За свій виступ пара отримала 35 балів. І хоча у суддів були зауваження щодо техніки під час танцю, Катерина Кухар все ж зазначила, що отримала «вбивче задоволення» від номеру.

Телеведуча Ольга Фреймут пригадала історію, коли її страх став рушійною силою кар’єри телеведучої. Одного разу вона в рамках відрядження заселилася до готельного номеру, який виявився у жахливому стані, тому їй довелося зібрати речі та покинути готель. Тоді Ольга думала, що за такий зухвалий вчинок її можуть звільнити, але їй запропонували стати ведучою нового проєкту про готельний сервіс.  На паркеті Ольга станцювала з Дмитром Дікусаром та отримала за свій виступ 35 балів.

Після виступів учасників на глядачів чекав ще один сюрприз – танцювальні батли пар. На паркет запрошувались по дві пари, які одночасно танцювали по два танці, а оцінки від суддів додалися до загального рейтингу пар.

Поки тривав підрахунок голосів, в ефірі проєкту виступила Наталя Могилевська, виконавши пісню «Місяць» та співак Khayat з телепрем’єрою пісні «Темно».

За результатами суддівського та глядацького голосування в зоні ризику опинилися Ольга Фреймут та Ілля Падзина й Сергій Мельник та Аделіна Делі. У десятому прямому ефірі шоу покинула пара Олі Фреймут та Іллі Падзини.

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

«Танці з зірками-4»: Чим здивує глядачів сьогоднішній прямий ефір

Стали відомі подробиці другого прямого ефіру «Танців з зірками». Ведучі проєкту підготували для глядачів спільний виступ з суддями шоу. Юрій Горбунов співатиме, а Григорій Чапкіс стане діджеєм.

06.09.2020
об 14:02

Новини

«Танці з зірками-4»: Леся Нікітюк стане суддею шоу

20 вересня о 21:00, у четвертому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» телеканалу «1+1»,  зіркові учасники пригадають рік, що змінив їхнє життя. Напевно, цей випуск стане найемоційнішим ефіром проєкту.

20.09.2020
об 13:07

Новини

Чим запам’ятався минулий єфір «Танців з зірками»

На минулому тижні відбувся ще один прямий ефір «Танців з зірками». Глядачам вечір запам’ятався особистими історіями зірок, чуттєвими номерами, новим «джокером» серед суддів та подарунками учасникам. Вперше на паркет вийшли Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко.

21.09.2020
об 16:21

Новини

Повернення Юрія Ткача: Чим ще здивують «Танці з зірками»

Вже сьогодні, 4 жовтня, на паркет шоу «Танці з зірками» вийдуть зіркові та таємничі гості, серед яких – загадковий персонаж «Варени», а також в шоу повернеться Юрій Ткач та Dzidzio.

04.10.2020
об 12:39