Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Метрдотель «Пекельної кухні» Сергій Середа вчитиме гостей критикувати кухарів

27.07.2021
об 13:56

Зустрічати гостей пекельного телересторану та дізнаватися в них правду про страви, а при нагоді й спонукатиме до детального аналізу буде ведучий «Пекельної кухні» Сергій Середа.

У вересні на «Новому каналі» відчиняться двері у кулінарне пекло, де 20 кухарів розпочнуть боротьбу за титул переможця в реаліті «Пекельна кухня». Учасникам доведеться пройти безліч випробувань та покарань, які підготував Шеф Алекс Якутов. Також кухарям потрібно догодити усім гостям ресторану, серед яких будуть й зірки вітчизняного шоу-бізнесу. У ресторані керуватиме процесом метрдотель, роль якого виконає ведучий, гуморист та шоумен Сергій Середа.

 

«Я спілкуватимуся з гостями, жартуватиму та отримуватиму задоволення, а ще вчитиму їх критикувати кухарів. Адже у нас не компліментарне реаліті, а битва за кулінарний Олімп. Нам важливо, щоб після «Пекельної кухні» вони стали справжніми професіоналами. Для цього героям проєкту треба чути правду та критику про страви», – розповів СЕРГІЙ СЕРЕДА.

 

За словами творців, Сергій не одразу погодився взяти участь в кастингу на роль метрдотеля.

«Мені зателефонували із пропозицією стати ведучим, коли ми з дружиною вже переїхали до Одеси. Я довго вагався, чи їхати на проби, однак дружина співачка MamaRika була впевнена у моїх здібностях і настояла на моїй участі в пробах», – згадав СЕРГІЙ СЕРЕДА.

 

На кастингу Сергій мав отримати схвалення не лише від команди, а й Пекельного Шефа.

 

«У нас відбулась синергія з перших хвилин знайомства. А ще зрозумів, що саме цей хлопець зможе знайти спільну мову навіть із найвибагливішим гостем. Підкаже та порадить, яку страву обрати. Зуміє залагодити будь-яку конфліктну ситуацію. І найголовніше, він вміє створити гарний настрій та розташує гостей до себе та закладу. Адже метрдотель – це не просто адміністратор ресторану, а, в певній мірі, його обличчя», – розповів АЛЕКС ЯКУТОВ.

 

Точна дата прем’єри реаліті «Пекельна кухня» з'явиться незабаром.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Дженсен та Денніл Еклс створять приквел до серіалу «Надприродне»

«Надприродне» один із найважливіших серіалів в історії американської телекомпанії CW, тому новини про створення його приквела не стали неочікуваними. Нова історія під назвою «Вінчестери» розповість глядачам про батьків Діна та Сема Вінчестера, які протягом довгих 15 сезонів боролись із демонами, привидами, монстрами та іншими надприродними істотами.

27.06.2021
об 14:27

Новини

Олена Лавренюк: «Для наших локейшенів Жовква стане справжнім відкриттям»

Одна прочитана книга може докорінно змінити життя людини. Яскравий приклад – Олена Лавренюк, яка одного разу взяла до рук роман «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької. Потім акторка радила всім довкола цей твір, а згодом наважилася на зустріч з авторкою, яка увінчалася 5 роками плідної праці, що нині добігають кінця. Взимку глядачі зможуть побачити 10 серій історичної драми «кава з кардамоном». У серіалі про заборонене кохання юної української дівчини та одруженого польського шляхтича Олена Лавренюк грає головну роль, а ще виконує обов’язки шоуранерки та продюсерки проєкту, який знімає компанія Solar Media Entertainment разом із телеканалом СТБ у копродукції з Польщею та за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Українського культурного фонду. В ексклюзивному інтерв’ю Олена Лавренюк розповіла VGL Cinema про те, на які ризики пішла заради якості історичного серіалу, про пошук локацій і справжні знахідки для українських фільммейкерів, а ще про відпочинок після шалено навантажених графіків.

16.07.2021
об 12:25

Новини

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

20.07.2021
об 13:05