Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Методи ідентифікації ТВ каналів: ІТК проведе вебінар щодо технології вимірювання

16.12.2020
об 11:17

Професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) започаткував низку вебінарів щодо роботи ТВ панелі та ТВ вимірювань в Україні. Цієї п’ятниці відбудеться вже третій такий захід, у межах якого розглянуть яким чином розпізнається та фіксується дивлення в домогосподарствах.

18 грудня об 11:00 за попередньою реєстрацією, яка є обов’язковою умовою,  всі охочі зможуть долучитися до третьої лекції ІТК на тему «Технологія вимірювання: методи ідентифікації ТВ каналів». Вона проходить в межах серії вебінарів, мета яких підвищити рівень надання послуг в телевізійному секторі, ознайомити представників ринку з інструментами для роботи ТВ панелі, а також сприяння відкритому діалогу в медійній сфері.

 

Під час вебінару в п’ятницю розглянуть наступні питання:

•  Що таке «аудіометчинг» та в чому полягає технологія?

•  «Чорна скринька»: що та як вимірює піплметр?

•  Як розпізнається перегляд в домогосподарстві?

•  «Подорож даних»: від ввімкнення телевізора до рейтингу в таблиці

 

Лектор: Ірина Гребінська, старший аналітик Індустріального Телевізійного Комітету.

 

Організатори заходу чекають, що до онлайн лекції приєднаються фахівців, які у зв’язку зі специфікою діяльності чи посади, працюють з телевізійними вимірюваннями, аналітиків телеканалів, менеджерів сейлз-хаусів, медіапланерів/баєрів/ресерчерів рекламних агенцій, а також всіх, хто в своїй діяльності перетинається з поняттям ТВ панель та зацікавлених осіб, які мають намір дізнатись більше про телевізійні вимірювання в Україні.

 

Джерело: ІТК

Читайте також:

Новини

ТОП-7 фільмів: Вічне мистецтво Лувра серед швидкоплинного життя

Він пережив близько десятка королів, дві світові війни, декілька революцій та падіння найвеличніших династій, але досі залишається однією з найпрекрасніших пам’яток Франції, що нагадує про швидкоплинність життя та вічну красу мистецтва. Лувр побудували у далекому XII столітті у якості палацу. Свою роботу як музей він розпочав лише восени 1793 року. У такому вигляді, яким ми його знаємо, він став лише наприкінці минулого століття. Однак до чого нам усі ці дати та імена його власників, якщо хотілося б побачити його на власні очі, пройти усіма залами, заглянути в очі «Моні Лізі» та зачаруватися піднесеною атмосферою величного Лувру. Ми пропонуємо вам переглянути один, а можливо і декілька фільмів з нашого списку, щоб хоч б на мить відчути себе саме там.

13.11.2020
об 19:13

Новини

Псевдодокументалка про 2020 рік від творця «Чорного дзеркала»

Чарлі Брукер, найбільш відомий своєю роботою над науково-фантастичним телесеріалом-антологією «Чорне дзеркало», наразі працює над новим проєктом для Netflix про події 2020 року.

01.12.2020
об 18:10

Статті

Волонтерство на кінофестивалі: Як це відбувається?

Сьогодні в світі відзначається День волонтера. 5 грудня говорять про тих людей, чиї очі горять, а серця наповнені неймовірною любов’ю, якої вистачає на всіх і все, за що тільки вони не беруться. Яскраві, талановиті, а головне – спраглі сил та енергії особистості стоять на варті соціального розвитку й велика кількість культурних подій не може обійтися без їхньої посильної допомоги. Волонтери допомагають багато і з задоволенням ось, наприклад, як цьогорічні помічники 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Про те, чому вони з року в рік повертаються до своїх обов’язків та який спектр емоцій переживають молоді люди розповіли колумністці VGL cinema, яка теж долучилася до волонтерського підрозділу заходу.

05.12.2020
об 19:30

Новини

Творці серіалу «Супермен та Лоїс» розказали про новий костюм для Людини зі сталі

Телекомпанія CW представила один із найвизначніших супер-костюмів в історії коміксів.

13.12.2020
об 14:05

Новини

Співпраця України та Канади: Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво ратифіковано

Днями стало відомо, що Канада ратифікувала Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року.

14.12.2020
об 13:12