Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Мережа мовлення: Телеканал «Україна 24» дивляться за кордоном

23.03.2021
об 14:15

 

Контент каналу «Україна 24» доступний у Польщі, Словаччині, Канаді, Ізраїлі, Молдові, Білорусі, ОАЕ, на Кавказі та в країнах MENA. Аудиторія мовника за кордоном складає понад 23 млн домогосподарств, але дистриб’ютори каналу «Україна 24» не зупиняються на досягнутому результаті, а продовжують перемовини з провідними постачальниками телекомунікаційних послуг.

 

За даними наданими  представниками каналу «Україна 24», станом на березень 2021-го найбільше покриття мовник має в Польщі та Словаччині, адже входить до базового пакету послуг провайдерів цих країн. Таким чином глядачі 24 години на добу можуть безкоштовно переглядати інформаційні програми цього каналу.

 

«У Польщі канал покриває 3,5 млн домогосподарств (зокрема і DTH Canal+), співпрацює з провідними польськими постачальниками кабельного та супутникового ТБ – компанією Orange Polska (обслуговує 350 тисяч домогосподарств) і Vectra (680 тисяч домогосподарств). У травні повинні увімкнути UPC Polska та Cyfrowy Polsat (DTH). Цими службами користуються  1,2 млн та 3,5 млн домогосподарств відповідно», – розповіла керівник відділу дистриб’юції міжнародних каналів і HoReCa ТЕТЯНА ВОЛОЩЕНКО.

 

За її словами, у Словаччині контент українського мовника  транслюють 85 провайдерів з покриттям в 1,5 млн домогосподарств. Телеканал присутній у єдиному в країні DTH-провайдері Antik Telecom (35 тисяч домогосподарств).

 

«В Ізраїлі співпрацюємо з одним з найбільших провайдерів країни – HOT. У Канаді телепослуги надаємо через ОТТ-сервіси. Ethnic Channels Group – найбільший дистриб’ютор етнічних телеканалів у Канаді – обіцяє нам покриття в 2 млн домогосподарств», – додала ТЕТЯНА ВОЛОЩЕНКО.

 

Глядачі країн Кавказу можуть ознайомитися з новинами каналу через застосунок FEEDC. Його можна завантажити на ґаджет або ж відкрити через веб-інтерфейс. Загалом FEEDC користуються 2 млн абонентів Вірменії, Азербайджану, Росії, Білорусі, України й Молдови. Нині сервіс також активно виходить на ринок США.

 

В ОАЕ і країнах MENA  налагоджена співпраця із HoReCa, який спеціалізується на обслуговуванні готельно-ресторанного бізнесу і  забезпечує контентом більш ніж 200 готелів.

 

Окрім цього, канал «Україна 24» підписав договір з дистриб’ютором Content STV Media у Молдові. Наразі також продовжуються переговори з дистриб’ютором NBCUniversal, гігантом американського телекому AT&T (США), з YES (найбільший провайдер Ізраїлю), а також з найбільшим провайдером в Португалії Altice MEO.

 

Джерело: Пресслужба каналу «Україна 24»

Читайте також:

Інтерв'ю

Креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна: «Наше телебачення не дає глядачам можливості пережити якісні емоції»

Серіал «Таємне кохання» став однією з найуспішніших українських прем’єр останніх років. Це довели телевізійні рейтинги, десятки мільйонів переглядів у інтернеті й тисячі відгуків вражених глядачів. Намагаючись розгадати причини такого успіху, багато хто висував найрізноманітніші версії. Однак продюсер «Таємного кохання» Галина Балан-Тімкіна пояснила ці результати одним-єдиним словом: якість. А от щоб розказати, яка робота стоїть за цим простим словом, – творцеві серіалу ледь вистачило кількох сторінок, що йдуть далі. В ексклюзивному інтерв’ю VGL Cinema креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна розповіла про те, як «Таємне кохання» довело телевізійному ринку, що він недооцінював українського глядача. Про те, як нашим фільмам протистояти в сильній конкуренції з титулованими закордонними серіалами. А також про те, як шкодить глядачам поспіх телеканалів назнімати побільше фонового контенту, «аби забити сітку», і до якої глобальної проблеми це призводить.

23.03.2019
об 21:11

Новини

Обери своє кіно до 30-річчя незалежності України

Державне агентство України з питань кіно започаткувало голосування за українські стрічки, які можуть вийти у повторний прокат з нагоди ювілейної річниці незалежності. Віддати свій голос можна в межах «Марафону фільмів».

23.03.2021
об 11:58

Новини

Віртуальні формати: Скоро розпочнеться кінофестиваль BEAST з фокусом на українське кіно

З 24 до 28 березня в онлайн-форматі відбуватиметься BEAST – International Film Festival. Цей міжнародний захід об’єднує режисерів із понад 20 країн і знайомить з їхньою творчістю учасників кінофестивалю. Одна з секцій події у 2021-му триматиме у фокусі українське експериментальне кіно.

23.03.2021
об 13:49

Новини

Головні тези вебінару «Як продати українське кіно за кордон?»

У вівторок ввечері в прямому ефірі на Facebook-сторінках онлайн-платформи Dzyga MDB та Українського інституту зустрілися кіноексперти, аби поговорити про те, як відбувається промоція фестивальної, кінотеатральної та онлайн-дистриб’юції українського кіно на міжнародному ринку та навіщо це потрібно.

05.03.2021
об 13:29