Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Медіа група Україна» розповіла про амбітні плани на ринку

02.09.2020
об 17:06

Нові корпункти, проєкти та побудова монобренду – такі основні напрямки  в роботі нині прагне реалізувати «Медіа група Україна».

«Медіа група Україна» планує «встановити» ще два корпункти закордоном.  Нині група має три мобільні кореспондентські пункти у Європі, Америці та Росії.

«Ми використовуємо кормережу телеканалу «Україна». Якщо все піде за планом, плануємо відкрити ще мінімум два корпункти закордоном. Однак саме в Україні не плануємо створювати мережу регіональних телеканалів», - зазначив член наглядової ради «Медіа Група Україна», що відповідає за розвиток новинневого направлення групи ДМИТРО БЕЛЯНСЬКИЙ.

Він також зазначив, що медіагрупа зацікавлена у побудові монобрендової моделі.

«Ми створюємо ряд проєктів всередині каналу «Україна 24», які присвячені регіонам. Але ми зацікавлені в свого роду централізації, можливості «включити» в себе інший контент. Можемо спокійно взяти у ефір «Україна 24» матеріал нашого дніпровського «34-го каналу», також можемо контент «Україна 24» випустити в ефірі каналу «Україна». Для нас вигідніше побудувати монобренд і для країни, чесно кажучи, також», - підкреслив ДМИТРО БЕЛЯНСЬКИЙ.

Ще зазначивши, що мета «Україна 24» стати загальнонаціональним інформаційним каналом.

Також у планах – запуск на каналі «Україна 24» декількох економічних проєктів, можливо, глядачі побачать в ефірі  інші тематичні програми.

«У нас дуже потужна аналітична служба, приймаємо рішення керуючись виключно серйозними дослідами аудиторії. Тому підемо у тому напрямку, де матимемо успіх», - говорить ДМИТРО БЕЛЯНСЬКИЙ.

Він також зазначив, що в майбутньому у каналу «Україна 24» з’явиться власний сайт.

 

Джерело: interfax.com.ua

 

Читайте також:

Новини

В Україні – ексклюзивна прем’єра фільму про батька Василя Ломаченко

Подивитись фільм «Папаченко» можна буде вже цього тижня на платформі Megogo. Стрічка розповість документальну історію про тренера-батька відомого українського боксера Василя Ломаченко.

27.08.2020
об 12:46

Новини

У Індустріального телевізійного комітету – новий директор

Днями відбулись зміни в управлінні Індустріального телевізійного комітету. ІТК припинив співробітництво з Ігорем Ковалем і на його місце був назначений новий керівник.

28.08.2020
об 16:35

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Найкраща якість для глядачів: Український телеканал транслюють одразу на двох онлайн-платформах

Новини та аналітичні програми в більшій роздільній здатності з високою якістю мовлення та чітким зображенням тепер доступні підписникам двох платформ.

01.09.2020
об 18:53