Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Маленьке містечко» стає ближчим до своєї аудиторії

07.12.2020
об 15:12

В українського медіаринку відкрилися нові перспективи. Агентство з ліцензування брендів та селебріті-маркетингу Nerd стало офіційним представником бренду «Маленьке містечко».

Агентство Nerd, яке входить до складу FILM.UA Group, уклало угоду з Unimage, правовласником бренду «Маленьке містечко», що виріс з однойменного українського мультсеріалу для дошкільнят, який розповідає про родину ведмежаток та Маленьке містечко, де вони живуть. Проєкт для дітей віком від 2 д 6 років не тільки розважає, але й має навчальну складову. Він зображує різноманітні життєві ситуації, які важливо пізнати та зрозуміти дітлахам у цьому віці. Наразі мультсеріал виходить щодня на каналі ПЛЮСПЛЮС та отримує чудові показники: рейтинг до 8,67, а частка – до 31,48. Також його можна переглянути на власному YouTube-каналі.

Надзвичайна популярність «Маленького містечка» спонукала його розвиток як бренду та, відповідно, посприяла початку його ліцензійної програми. На українському ринку ліцензій найбільш популярним сегментом є бренди для дітей, і вони представлені здебільшого іноземними проєктами. Саме тому співпраця Nerd Agency та Unimage є унікальною можливістю скористатися перевагами орієнтованого на дітей та батьків популярного та якісного вітчизняного бренду, що стрімко розвивається.

«Бренд «Маленьке містечко» має високий потенціал для ліцензування. Передусім, мультфільм створений дуже якісним та сучасним: яскраві персонажі, гарна 3D-картинка, добрий сюжет, є навчальна складова. Контент запущено на топовому дитячому телеканалі, є YouTube з безкоштовним переглядом, а також VOD-сервіси. Це висхідна зірка, що невдовзі підкорить серця дітей та батьків. Бренд чудово підходить для ліцензування: персонажі добре запам'ятовуються, а яскраве візуальне середовище легко вбудовується в дизайн майже будь-якої продукції. Особлива перевага у тому, що можна створити іграшки, що виглядатимуть саме так, як персонажі мультфільму, адже він створений за технологією stop motion (величезна кількість фото іграшкового Маленького містечка перетворюються на відео). Бренд має добрі цінності та позитивний посил, він красивий та оригінальний. Ліцензійну продукцію з брендом «Маленьке містечко» чекає комерційний успіх та любов фанатів», - зазначила директорка ліцензійного агентства Nerd ТЕТЯНА РУБАН.

Рейтинги серіалу, що свідчать про популярність проєкту, ще й сприяють запиту на ліцензійну продукцію та розвиток ліцензійної програми.

«Ми раді стати партнерами з агентством Nerd Agency, яке прискорить процес виходу «Маленького Містечка» у світ у вигляді ліцензійних товарів, в тому числі іграшок. Щоби задовольнити запит, що зростає, на товари з нашими ведмедиками, співпраця з таким провідним партнером, як Nerd Agency, є природною, адже вони мають великий досвід у створенні та просуванні ліцензійних програм на території України», - прокоментував директор компаній Unimage АНТОН ПАЛАШКЕВИЧ.

У рамках ліцензійної програми, якою відтепер займатиметься Nerd agency, агентство бачить найбільші перспективи у співпраці з виробниками таких дитячих товарів як іграшки, розвиваючі ігри, товари для активного відпочинку та творчості, книжки, харчові продукти та напої, предмети особистої гігієни для дошкільнят.

 

 

Джерело: FILM.UA Group.

Читайте також:

Новини

Комітет Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО приймає нових учасників

З 2 грудня всі охочі можуть подати заявки на членство до комітету Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО. Названо умови вступу та строки подачі кандидатур для розгляду.

02.12.2020
об 15:35

Події

Американська кіноакадемія розглядає звичний формат проведення церемонії «Оскар 2021»

Організатори повідомили, що розглядають різні способи проведення церемонії нагородження, серед яких є традиційний офлайн-формат.

03.12.2020
об 14:33

Новини

«Казка Старого Мельника» вийде в прокат на два тижні раніше

Очікувалося, що український фентезійний фільм мав вийти в прокат 31 грудня, але історія кохання з відтінками фольклору, з’явиться на великих екранах вже за два тижні.

04.12.2020
об 13:18

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Новини

Оголошено конкурс для виробників інформаційного відеоконтенту

Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) з нагоди 150-річчя з дня народження української поетеси, письменниці та перекладачки Лесі Українки оголосило конкурси з виробництва відеоінформаційної продукції. У всіх охочих долучитися є лише 5 днів, аби прийняти рішення та зібрати всі необхідні документи.

07.12.2020
об 13:18