Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Максим Самчик: «Асоціюю свого персонажа з вовком»

08.12.2020
об 18:18

Лічені дні лишилися до прем’єри серіалу «Перших ластівок. Zалежні». В новому сезоні актори попереднього епізоду знову з’являться на екрані, однак вони перевтіляться в інших персонажів, в кожного з яких свій скелет у шафі. Наприклад, Максим Самчик зіграв у антології бійця без правил Влада Якименка. У короткому інтерв'ю актор серіалу для «Нового каналу» розповів про підготовку до зйомок.

 

– Максиме, як би ти описав образ свого персонажа Влада?

– Мені дуже подобається, що він ходить у нормальному одязі, на відміну від персонажів Таї Щурук і Макса Девізорова (сміється). Влад просто надів джинси, кросівки, взяв рюкзак і пішов – я б і сам так ходив.

– Твій герой займається боями без правил, як ти готувався до цієї ролі?

– Ще до того, як мене затвердили, відновив заняття тайським боксом. Це, безумовно, зіграло на руку. По-друге, я дивився фільми про бійців – було цікаво не як вони б'ються, а як поводяться в звичайному житті. По-третє, дивився документалки про вовків. Тому що асоціюю свого персонажа саме з цією твариною.

 

– А сам розпускав кулаки в школі чи університеті?

– Я ніколи не бився. І як всі, хто ніколи не бився, боюся, що можу вбити з одного удару (сміється). У школі було один раз, але це не можна назвати бійкою. Так, замахнувся, по парті вдарив... Все сталося випадково. У школі я ходив на тайський бокс, ось випала нагода поновити тренування. Однак роблю це не для того, аби бити когось, а щоб стати впевненішим у собі.

Нагадаємо, прем’єра серіалу «Перші ластівки. Zалежні» відбудеться 14 грудня о 21:00. З понеділка по четвер на «Новому каналі» виходитимуть по дві серії нового сезону.

 

Джерело: «Новий канал»

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15

Новини

Розберемося, хто є хто в «Перших ластівках. Zалежні»?

«Перші ластівки» стали серіалом-антологією, а це значить, що глядач у другому сезоні побачить тих самих акторів, але вони гратимуть зовсім інших персонажів.

19.11.2020
об 17:16

Новини

Актори «Перших ластівок. Zалежні» розповіли, як готувалися до нових ролей

Рожеве волосся й татуювання персонажів Таї Щурук і Макса Девізорова зацікавили глядачів ще до виходу серіалу «Нового каналу» в ефір, тож актори вирішили розповісти про свої перевтілення.

24.11.2020
об 15:21

Новини

Серіали покоління Z: «Перші ластівки» надихнули молодь ділитися проблеми з фахівцями

Громадська організація «Ла Страда-Україна» розширила напрямки своєї діяльності, завдяки співпраці з «Новим каналом» і готується до нової хвилі зацікавленості, адже незабаром в ефірі мовника з’явиться другий сезон проєкту.

02.12.2020
об 17:33