Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Макс Узол: «Кілька разів я міг не повернутися з відряджень»

05.06.2020
об 17:24

Сьогодні тревел-ведучий «Нового каналу» Макс Узол відсвяткував своє 33-річчя та розповів декілька незвичайних фактів про себе.

У свій день народження Максим вирішив розповісти про себе ту інформацію, яку знають лише близькі йому люди. Наприклад, кілька разів ведучий програми «У кого більше?» мало не загинув під час зйомок, а серед його родичів є відомий поет і письменник.

Факт №1.

– Мій пра-пра-…прадід написав «Очи черные», – каже Макс. – Як у казці: перед смертю моя бабуся розповіла, що, виявляється, Євген Гребінка, український письменник, який «тусив» із Шевченком, і написав найвідоміший романс «Очи черные» – мій пра-пра-прадід... Можу трохи помилитися в кількості «пра» (усміхається).

Факт №2.

– Кілька разів я міг не повернутися з відряджень, – ділиться Узол. – На Суматрі мене мало не заколов розлючений віл, на Маврикії напав крокодил, а в Коста-Ріці я дивом вижив, коли мене затягнуло в океан. І все це було на зйомках.

Факт №3.

– З дружиною Олею я почав зустрічатися у моїй першій поїздці до Європи, – розповідає ведучий. – Це був Будапешт. Нам не вистачало четвертої людини в компанію, щоб отримати знижку на поїздку, і ми взяли Олю. Але під час тієї подорожі я зрозумів, що це не випадковість.

VGL cinema приєднується до вітань Макса з днем народження та бажає йому багато щасливих моментів, найзахопливіших подорожей і яскравих емоцій!

Джерело: прес-служба «Нового каналу»