Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Майже колишні»: Про помилки і секрети щасливого шлюбу українських зірок

09.09.2020
об 16:22

Зірки українського шоу-бізнесу поділились думками та досвідом і розповіли про те, які помилки часто роблять подружні пари, а також поділились секретом міцного шлюбу.

Вчора, 8 вересня, на каналі «1+1» вийшов другий епізод нового реаліті «Майже колишні». Герої програми – подружні пари, які перебувають на межі розлучення, але хочуть врятувати родину. Головна мета проєкту – допомогти парам розібратись у стосунках. Експерт шоу – відома практикуюча психологиня Ірина Кириченко.

Санта Дімопулос

Так, співачка та учасниця проєкту «Танці з зірками», мама двох дітей Санта Дімопулос, свого часу теж пережила розставання. Вона виділила головні помилки у стосунках сімейних пар, які заважають будувати спільне майбутнє:

1. Думати, що людину можна утримати чимось (шлюб, дитина, фінанси, зобов'язання) крім любові, душевного тепла і внутрішнього зв'язку;

2. Карати один одного мовчанням, відсутністю близькості, втечею зі спільного дому;

3. Змагатися, хто крутіше, і робити щось на зло;

4. Відсутність поваги, турботи, уваги, тактильності;

5. Приймати все як належне і вважати, що партнер тобі постійно щось винен.

«Фундамент успішних стосунків - це перш за все любов, душевне тепло і внутрішній зв'язок між партнерами», - зазначила САНТА ДІМОПУЛОС.

Сергій Танчинець

Натомість, ще один учасник проєкту «Танці з зірками», фронтмен гурту «Беz Обмежень», чоловік та батько двох дітей Сергій Танчинець розказав про секрети щасливого шлюбу:

1. Прийняття. Ми з дружиною дозволяємо кожному бути самим собою, приймаємо всі переваги і недоліки один одного.

2. Підтримка. Важливо відчувати підтримку від своєї половинки у професійній, творчій реалізації, а головне підтримувати й в непростих життєвих ситуаціях.

3. Любов. Любити і насолоджуватись один одним щодня і щохвилини. Щиро любити, а не намагатися змінити кохану людину.

4. Свобода. Відсутність контролю у відносинах.

5. Довіра. Довіра до партнера і до всього, що відбувається. Важливо розуміти, все відбувається в житті так, як повинно бути.

 

Як українські пари долають випробування дивыться щовівторока о 22:45.

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

«Забути про вік» від 1+1 медіа здобув престижну нагороду

Цьогоріч спеціальну відзнаку найпрестижнішої премії в галузі комунікацій In2 SABRE Awards здобув проєкт «Забути про вік. Forget about age» від 1+1 медіа.

13.05.2020
об 10:44

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

06.09.2020
об 11:31