Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Магічні одинички дають шанс кожному

03.06.2020
об 09:58
Магічні одинички дають шанс кожному

Тепер у кожного, хто бажає випробувати свої сили на щорічному шоу «Голос країни», з’явилася можливість втілити свою мрію. Адже канал «1+1» вперше за весь час існування шоу буде проводити кастинг на участь у «Голосі» в популярному нині онлайн-форматі.

Вам не треба нікуди їхати, витрачати час і гроші, вам допоможуть рідні стіни – і це круто! Навіть якщо ви проживаєте в найвіддаленішому куточку країни, у вас є реальний шанс стати частиною улюбленого шоу мільйонів укрїнців. А ще, це чудова можливість для тих, хто приїжджає, аби змагатися за звання кращого співака України з інших країн. Треба лишень заповнити анкету на сайті, відзняти і додати відео зі своїм співом і чекати на рішення журі. І вірити в чудо, адже сезон цей хоч і не ювілейний, але трохи магічний: «Голос країни»-11 на каналі «1+1» – суцільні одиниці!

Не забувайте, що участь в шоу можуть приймати тільки ті претенденти, кому виповнилося 16 років. Щасти!

Джерело: «1+1»

Читайте також:

П’ять незабутніх образів українських білявок
Новини

П’ять незабутніх образів українських зіркових білявок

Сьогодні, 31 травня, відзначається Всесвітній день білявок. Ми вирішили зробити добірку п’яти яскравих образів вітчизняних володарок білявих пасм.

31.05.2020
об 18:11

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю
Новини

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю

Сьогодні і впродовж наступних п’яти вечорів на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА транслюватимуть добірку фільмів, презентованих на Каннському кінофестивалі. Розпочнеться програма з українського фільму «Плем’я».

01.06.2020
об 16:49

Акторські будні: Що таке FACES HUB?
Статті

Акторські будні: Що таке FACES HUB?

Нещодавно почав працювати проєкт FACES HUB. Його головна мета - допомогти акторам створити індивідуальне портфоліо, яке максимально показуватиме можливі типажі для майбутніх ролей. Авторки проєкту впевнені, що їхня робота допоможе артистам знайти свій сценарій і зіграти героїв, в яких вони вже давно хотіли перевтілитися, а кастинг-директорам зекономити час на пошуки.

01.06.2020
об 18:40

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму
Новини

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму

«Вічно танцююча людина» («Вечно танцующий человек») – так називаеться тизер документального фільму, вихід якого анонсував MONATIK. Відомо, що це буде фільм-біографія артиста, якого шанувальники і ЗМІ після приголомшуючого успіху стадіонного шоу «LOVE IT ритм» називають не інакше, як «Геній сучасності».

02.06.2020
об 14:36