Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Ліда Таран та Здійсни мрію презентували тизер фільму про космічну місію Промінь мрій

12.04.2020
об 11:31

Промінь мрій підтриманий NASA буде показаний в документальному фільмі

12 квітня, у День Космонавтики команда благодійного проєкту ведучої Лідії Таран Здійсни мрію на офіційних сторінках проєкту у соцмережах вперше показали тизер документального фільму «Космічна місія Промінь мрій». Місію у жовтні підтримало американське національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) і надіслали в Україну з цього приводу офіційний лист.

Сам фільм створено з архівних кадрів телеканалу 1+1, а також матеріалів, які були відзняті під час підготовки до запуску космічного Променя мрій. А центральним героєм фільму став 7- річний Максим Сирчин, який мріє запустити ракету в космос. Куратор проєкту, ведуча ТСН Лідія Таран поділилася емоціями від перегляду тизеру:


«Величезна команда готувалася до цієї феєричної події задовго до її старту. Нами рухала потужна сила у вигляді понад 100 тисяч щирих дитячих мрій. І цього було достатньо, щоб об’‎єднати величезну кількість небайдужих чарівників і людей. Уже 198 днів дитячі мрії летять зі швидкістю 300 000 км/с до планетної системи TRAPPIST-1, де, як вважають вчені, можуть перебувати позаземні цивілізації. Щоб досягти точки призначення, Промінь мрій буде летіти 41 світловий рік».

Понад рік під гаслом арт-марафону #моядитячамрія команда благодійного проєкту 1+1 медіа Здійсни мрію збирали дитячі малюнки мрій по всій країни. Потім ці малюнки були оцифрованій закодовані спеціалістами Національного космічного центру і перетворені у надпотужний радіосигнал.

 

28 вересня 2019 року, вперше в історії людства, такий потужний сигнал під назвою Промінь мрій був відправлений з найбільшого радіотелескопа на материковій Україні у м. Золочів у космічний простір. В історії планети це 9-е послання до позаземних цивілізацій. Мільйони глядачів могли побачити художню візуалізацію цього дійства власними очима на головній вулиці столиці під час Kyiv Lights Festival, а також у прямому ефірі ТСН. Ця унікальна в історії подія стала символом безмежних можливостей мрії.