Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Леся Нікітюк розповіла, хто мотивував її підкорити шоу-бізнес

29.10.2020
об 12:11

Сталося це під час корпоративу, коли Леся Нікітюк виступала в костюмі Снігуроньки.

Одна з найпопулярніших ведучих України Леся Нікітюк розповіла, що наприкінці 2012 року український співак EL Кравчук зробив їй неочікуваний комплімент, який дуже мотивував її підкорити український шоубізнес. Сталося це  під час корпоративу, на якому Леся   виступала зі сценкою.

«Я тоді виступала з монологом Снігуроньки, але це була політизована Снігуронька: я копіювала одну відому особу. У мене був костюм, який ми з мамою купили на хмельницькому базарі, переробили його, причепили брошку, наділи гольфи... Коли після виступу я вийшла за сцену, там стояв EL Кравчук. Він запитав, звідки цей прекрасний костюм. Я розповіла, що ми з мамою пошили його самі, і він відповів: «Ти будеш справжнім артистом. Тому що лише істинна зірка може придумувати собі імідж, шити костюми й робити все сама!», – розповіла ЛЕСЯ НІКІТЮК.

Цією історією ведуча поділилася під час зйомок десятого, ювілейного сезону шоу «Хто зверху?». Побачити, як це сталось, дізнатися нове та почути історії від Лесі Нікітюк та інших зірок українського шоубізнесу можна щочетверга о 19:00 у шоу  на Новому каналі.

Джерело:  пресслужба Нового каналу

Читайте також:

Новини

«Le Маршрутка» у дорозі: Леся Нікітюк порадила 5 місць для відпочинку в Україні

Підготовка другого сезону «Le Маршрутки» у самому розпалі. Вже восени можна буде побачити в ефірі «Нового каналу», де побував жовтий бус. Нині ж ведуча шоу Леся Нікітюк у перерві між зйомками та переїздами розповіла, про куточки України, де має побувати кожен. Отже, де знайти пеліканів, залишки вулкана і місто-привид?

09.08.2020
об 13:14

Новини

«Танці з зірками-4»: Леся Нікітюк стане суддею шоу

20 вересня о 21:00, у четвертому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» телеканалу «1+1»,  зіркові учасники пригадають рік, що змінив їхнє життя. Напевно, цей випуск стане найемоційнішим ефіром проєкту.

20.09.2020
об 13:07