Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Леся Нікітюк ексклюзивно про новий хіт

19.04.2022
об 13:09

«Сміх – це наша біологічна зброя»: Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель. Ведуча Нового каналу продовжує підіймати моральних дух українців за допомогою творчості та гумору

Під час війни Леся Нікітюк долучилася до волонтерства, піклується про переселенців, допомагає збирати гроші на армію, а ще - підіймає настрій українцям творчістю. Так, ведуча висміяла російський крейсер «москва», що затонув у Чорному морі, переспівавши пісню з мультфільму «В синем море, в белой пене…». У гумористичному треку вона згадує острів Зміїний, обстріли українських міст з російського крейсера та легендарну фразу про військовий корабель.

«Основна ідея — підняття морального духу українців! Тому що сміх — це наша біологічна зброя! Текст написали Мартинюк М., Іванов О., Головань А., Чорноволов П. Це мої хороші друзі, разом з якими ми зробили вже другу пісню. Записали її на студії «Фітіль» у Хмельницькому! Дякуємо аніматору Старожуку О., режисеру монтажу Вороніну В. і Шелехевичу О., Іваськевичу С. за зведення звуку! І на цьому ми не закінчимо… Далі буде!», - поділилася Леся.

Послухати нову пісню Лесі Нікітюк можна за посиланням

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

"ПАПИНІ КРОСІВКИ" ОЛЬГИ ЖУРБИ ОТРИМАЛИ ҐРАН-ПРІ КІНОФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО У РИЗІ

Фільм Ольги Журби "Папині кросівки" отримав Ґран-прі Ризького міжнародного фестивалю короткометражного кіно 2Annas ISFF. Журі конкурсу відзначили майстерність творчої групи у роботі із чутливою темою, режисуру, та детальне відтворення реальності.

15.04.2022
об 13:57

Новини

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon пройде у Болгарії

Болгарія долучається до країн-учасниць всесвітнього кіномарафону на підтримку України. Із 18 до 20 квітня, в Софії глядачі побачать повнометражні фільми "Мої думки тихі" й "Шляхетні волоцюги" та короткометражні стрічки альманаху "Все починається в Києві".

15.04.2022
об 15:01

Інтерв'ю

Плани проведення ОМКФ, «Золотої Дзиги» та кіноакадеміки на фронті

Виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух в інтерв’ю Media Business Reports розповіла про можливість та плани проведення ключових українських кіноподій під час війни в Україні.

18.04.2022
об 16:27