Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ксенія Мішина розповіла про першу вечірку реаліті «Холостячка»

10.08.2020
об 13:38

Канал СТБ розпочав зйомки романтичного реаліті-шоу «Холостячка». Героїнєю проєкту стала акторка театру і кіно Ксенія Мішина. Чоловіки боротимуться за її серце, а тим, хто буде проходити до наступного «туру» Ксенія вручатиме тематичні бутоньєрки.

«Холостячка» - це українська адаптація відомого успішного формату The Bachelorette компанії Warner Bros. Ксенія Мішина поділилась емоціями після першої вечірки:

«Я очікувала легкості, класних чоловіків з яскравими емоціями, незвичними появами, неімовірною харизмою. Хотілося, щоб усе вийшло красиво та комфортно для всіх. Щоб не було дивних ситуацій. І не хотілося мати недолугий вигляд через хвилювання. Але мені здається, нам усе вдалося прекрасно», - розповіла КСЕНІЯ МІШИНА.

Ведучим проєкту став Григорій Решетник.

«Мені приємно, що після 10 сезонів проєкту «Холостяк» я також можу дивуватися новому крутому проєкту. На першій вечірці я не тільки хвилювався за головну героїню, оскільки був упевнений, що Ксенія точно справиться, а навіть більше переймався за чоловіків. Як вони хвилювалися на першій церемонії, як Ксенія з ними спілкувалася, як вони дивилися на неї вже закоханими очима – це неймовірно. Усі учасники дуже успішні та скромні. Часто так трапляється, що ти досяг успіху в кар’єрі, а в особистому житті не виходить. Проєкт покаже, що чоловіки також можуть боротися за своє кохання, у них також є хвилювання та невпевненість. Проте на противагу цьому є стрижень, і вони завжди йдуть до кінця», — зазначив ГРИГОРІЙ РЕШЕТНИК.

Прем’єра романтичного реаліті «Холостячка» відбудеться восени на СТБ.

 

Джерело: канал СТБ

 

Читайте також:

Новини

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

07.08.2020
об 12:55

Новини

«Звана вечеря»: Сьогодні гостей прийматиме та пригощатиме холостяк

У суботу на каналі СТБ вийде третій випуск шоу «Звана вечеря». Глядачі з перших двох ефірів дізнались, наскільки смачні страви, на думку інших учасників, готує Артем Семенов, Людмила Шупенюк, український «термінатор» Тимур Мазур та інші. У третьому епізоді гостей дивуватиме своїми кулінарними талантами учасник романтичного реаліті-шоу «Холостяк-10» Макс Михайлюк.

08.08.2020
об 13:42