Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ксенія Мішина познайомить учасників «Холостячки» з особливостями публічного життя

13.11.2020
об 12:13

Сьогодні ввечері, 13 листопада, на телеканалі СТБ вийде 4 випуск романтичного реаліті «Холостячка». Головна героїня – актриса Ксенія Мішина розповість учасникам про своє життя, натомість чоловіки повинні будуть поділитися таємницями зі свого життя.

Звісно, не кожен учасник зможе спокійно відреагувати на побачене та почуте від артистки.

«Я вирішила познайомити чоловіків зі своїм професійним та публічним життям, тому що в минулих відносинах через це виникали певні проблеми», - зізналася КСЕНІЯ МІШИНА.

Також шокована буде і сама Холостячка, адже деякі учасники відверто поділяться з нею своїми фантазіями. Крім того, на одному з побачень виявиться, що один з потенційних обранців Ксенії має проблеми з законом. Хто з чоловіків доведе головну героїню реаліті-шоу до сліз та покине проєкт до церемонії роз, глядачі СТБ побачать вже сьогодні о 19:00.

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

Ведуча Яна Брензей про стереотипи в суспільстві та важливість реаліті «Холостячка»

#СильнаЯ – за цим хештегом в соцмережах можна знайти історії відомих українок та звичайних жінок, які зіштовхуються зі стереотипами у суспільстві та намагаються їм протистояти.

12.10.2020
об 16:36

Новини

Чоловічі розмови: Григорій Решетник зустрічатиметься онлайн з героями шоу «Холостячка»

Сьогодні ввечері на телеглядачів очікує прем’єра шоу «Холостячка». Вперше жінка публічно обиратиме серед 25 претендентів одного-єдиного чоловіка, за якого би хотіла вийти заміж. Не зважаючи на новий формат шоу Григорій Решетник продовжить традицію онлайн-спілкування в перерві між частинами шоу.

23.10.2020
об 16:12

Новини

«Холостячка» Ксенія Мішина перевірить чоловіків на фізичну витривалість

Чоловікам задум акторки не сподобається, і,можливо, вони вирішать не виконувати побажання акторки.

30.10.2020
об 18:10

Новини

Перші побачення та загадковий учасник у шоу «Холостячка»

На цьому тижні в будинку одинаків, що відчайдушно намагаються завоювати увагу холостяки Ксенії Мішиної з’явиться ще один чоловік. Можливо, він навіть виявиться її колишнім.

06.11.2020
об 17:08