Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Костя Войтенко розповів про зйомки серіалу «Будиночок на щастя»

17.11.2020
об 15:10

Тривають зйомки третього сезону серіалу «Будиночка на щастя», трансляція якого відбувається в межах програмної сітки «Нового каналу». Про процес роботи над серіалом час від часу розповідають його актори.

На заваді знімальним змінам наразі може стати тільки погода. За сюжетом історії пара Макс (Костя Войтенко) та Маша (Галина Безрук) мешкають у селі Сеньківка та час від часу з’ясовують стосунки

«Перші два сезони ми знімали навесні та влітку. Робочий день міг тривати з ранку і допоки було видно. Зараз так не виходить, адже світловий день короткий. Тому в нас з’явилося більше нічних сцен. Проте, осінь додала своєї особливої атмосфери. Ми сидимо в жовтому листі та спостерігаємо, як виноград перетворюється на родзинки. Єдине, часом буває дуже холодно. Тим паче зараз, коли температура на термометрі впала нижче нуля», – розповів КОСТЯНТИН ВОЙТЕНКО.

Разом з тим актор зауважує, що на знімальному майданчику завжди зігріває дружня атмосфера.

«У нас дуже класна команда, з якою легко та приємно працювати. І зовсім не відчувається втоми після 16-годинної зміни», – додав КОСТЯНТИН ВОЙТЕНКО.

Наприкінці листопада актори ситкому почують: «Стоп, знято», тож у наступному році глядачі «Нового каналу» побачать прем’єру нового сезону «Будиночку на щастя».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

З’явилися тизери сімейної саги «І будуть люди»

Автори 12-серійної сімейної саги «І будуть люди» за романом Анатолія Дімарова представили чотири тизери проєкту. Вони знайомлять з основними сюжетними лініями та героями фільму.

07.09.2020
об 12:42

Новини

Розпочались зйомки нового сезону «Будиночка на щастя»

Вир пристрастей, сварок і непередбачуваних ситуацій очікує глядачів ситкому «Будиночок на щастя». Названа орієнтовна дата прем’єри третього сезону проєкту.

21.09.2020
об 13:59

Новини

Що відбувається на знімальному майданчику «Будиночку на щастя»

Серіал на актуальну для сьогодення тему можна буде побачити за декілька місяців. Нині триває його фільмування. Актори радіють тому, що відбувається на знімальному майданчику та тому, що ролі грати легко та приємно.

01.10.2020
об 14:22