Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Короткий метр на «UA: Культура»: Фільми з «Відкритої ночі»

10.10.2020
об 12:38

8 короткометражих фільмів, що в різні роки ставали учасниками кінофестивалю «Відкрита ніч», покажуть по телебаченню. Стрічки демонструватимуться без перерви, аби глядач зміг краще відчути атмосферу картин.

 

Завтра, 11 жовтня, на телеканалі «UA: Культура» без перерви на рекламу покажуть 6 короткометражних стрічок з фестивалю «Відкрита ніч». Відсутність комерційних блоків допоможе глядачу зануритися в атмосферу українського короткого метра. Також подивитися стрічки можна буде на сайті телеканалу або у мобільному застосунку для iOS та Android.

Трансляція фільмів розпочнеться о 22:05. У програмі – 2 анімаційні та 6 ігрових та документальних фільмів. Серед них такі:

  • «Влипла». У цій кінороботі режисер Сергій Зленко іронічно переосмислює залежність суспільства від смартфонів.
  • «Засипле сніг дороги» Євгена Сивоконя – це історія дитинства і старості однієї людини. У героя переплітаються сни й спогади. Згадки про події чіткі, немов це було вчора, і стільки ж значать, ніби це зовсім не справи минулих днів, а його теперішнє, яке він бере близько до серця.
  • «Київська історія»  режисер Михайло Маслобойщиков показує героя Тьому, якому війна на сході країни здається вигаданою та далекою подією, допоки одного дня вона не дістається до Тьоми у вигляді крадіжки його велосипеда хлопцем-переселенцем. 
  • «Мія Донна» Павла Острікова – це історія життя 46-річної жінки Оксани. Все стрімко змінюється, коли її чоловік Анатолій раптом перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі — безсилі, жоден із них не може його повернути. Оксана чіпляється за минуле, але проблема виявляється серйознішою, ніж їй здалося на перший погляд. 
  • «Після вогню» Олександра Берберяна – розповідь про те, як під час подій на Майдані у 2014 році лікар-хірург родом із Росії відчайдушно намагається врятувати життя своїх українських побратимів. 
  • «Сама собі тут» - анімація Анни Дудко. Історія про те, що відчуває дитина, загубившись у великому місті. 
  • «Сильна доля» режисера Олександра Портяна – це історія про любов до музики, яку не всі готові прийняти. Головна героїня Юля грає на органі. Заради репетицій вона готова на все. Дівчина з маленького містечка добивається того, що в її місті також з’являється орган, але не всі готові до такої музики…
  • LoveSocks -  після шести місяців стосунків у мережі Маша та Міша нарешті вирішують побачитися наживо. Вони мали бути ідеальною парою, але Маші не дає спокою одна дивна дрібничка: Міша ніколи не знімає шкарпеток… режисерка-постановниця цієї історії Юлія Дегліна.

 

Джерело: «UA: Культура» 

 

Читайте також:

Найбільші пригоди найменшого у світі супергероя СамСама
Новини

Найбільші пригоди найменшого у світі супергероя СамСама

Наші діти багато на що нас надихають. На створення СамСама – найменшого супергероя у всесвіті – художника-ілюстратора Сержа Блоха надихнув син. Як свого часу преподобний Вільберт Оудрі створив образ паровозика Томаса для свого сина, що й досі користується любов’ю дітей в усьому світі. Зустрічайте міжгалактичну пригоду «Герой СамСам» від анімаційної студії, яка безпосередньо причетна до створення «Нікчемного Я», що гарантує найвищу якість анімації!

04.06.2020
об 17:24

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Короткий метр позаконкурсної програми

Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.

12.08.2020
об 16:14

Новини

Короткометражку Solitude покажуть на британському кінофестивалі

Із 28 жовтня до 7 листопада відбудеться Raindance Film Festival, який є найбільшим незалежним кінофестивалем у Великій Британії. На ньому буде демонструватися короткометражний фільм Solitude («Самотність») режисерки Єлизавети Сміт. Це одна із п'яти картин, відібраних з усіх короткометражних стрічок фестивалю до номінації Best Short of the Festival.

18.09.2020
об 11:35

Новини

Розпочався Манхеттенський фестиваль короткометражок

24 вересня в українських кінотеатрах стартує  Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями українське голосування за найкращу роботу відбудеться онлайн.

24.09.2020
об 18:18