Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт

16.05.2020
об 15:19
Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт

Рідлі Скотт – знаменитий британський режисер, сценарист і продюсер – уклав ексклюзивний контракт з Apple TV. Йдеться про виробництво різноманітного контенту, який буде реалізовуватися за допомогою студії Scott Free Productions, що належить Скотту.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, вартість угоди не розголошується, але йдеться, як мінімум, про семизначні суми.

Славетний голлівудський ветеран раніше вже співпрацював з Apple – саме він створив «1984» – відомий рекламний ролик, що вперше показав світу комп'ютери родини Macintosh.

Зауважимо, що в активі в Рідлі Скотта безліч перспективних проєктів – як телевізійних, так і для великого екрана. Так, в 2019 році повідомлялося, що він веде переговори з Walt Disney про подальший розвиток франшизи "Чужий". Передбачалося, що мова йде про серіал, який представить глядачам потоковий сервіс Hulu.

Також він планував створити продовження стрічки "Гладіатор", головним героєм якого повинен був стати дорослий Люціус – племінник імператора Коммода, убитого Максимусом у поєдинку на арені Колізею. Крім цього, Скотт планував екранізувати твір Еріка Ягер "Остання дуель: Правдива історія злочину, скандалу і останньої судової дуелі в середньовічній Франції".

Джерело: The Hollywood Reporter

Фото: Gage Skidmore.