Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Коли стартує новий сезон шоу «Де логіка?» з Андрієм Бєдняковим

03.02.2022
об 14:23

Чотири зірки, один ведучий, п’ять раундів і оригінальні загадки та ребуси – інтелектуально-розважальне шоу Нового каналу «Де логіка?» повертається в ефір! 3 березня о 20:00 глядачі побачать прем’єру – другий сезон проекту. Поки всі чекають на запеклі змагання чоловічої та жіночої логіки, ведучий сезону Андрій Бєдняков згадує шкільні роки. Все, як у проекті, – трохи подумати, трохи посміятися!

«У школі я отримував хороші оцінки. Щоправда, поведінка трішки підводила. Жартувати ж потрібно було! Вчителі навіть винайшли систему, за якою мені писали «ПОВЕДІНКА НЕЗАДОВІЛЬНА» по одній літері. І якщо за тиждень дописували повністю – я йшов зустрічатися з директоркою. Був з нею на короткій нозі, як кажуть. Взагалі, думаю, не вистачить і десяти сторінок, щоб розказати, як жартував і що робив у школі. Починаючи з підкладання кнопок однокласнику, поки він відповідав з місця, і закінчуючи масажем плечей вчительки з геометрії в перший день у новій школі. Були й приклеєні до стіни кеди однокласника. І біганина під час контрольної з геометрії до вчительки інформатики. Я з нею дуже добре ладнав, тому звертався, щоб вона мені вирішувала всі завдання. А потім віддавав це половині класу. В школі був дуже помітним!» - згадав ведучий.

Шестирічна донька Андрія Бєднякова Ксенія цього року пішла до школи. І там теж не без сюрпризів.

«Донька поєднала характери і мами, і тата. Непосидючість, звісно, від мене. Вона зараз навчається у першому класі, і вже зі школи надходили прохання поговорити стосовно поведінки. Щодо вільного часу, то ми часто подорожуємо сім’єю. Ксенія обожнює Одесу і Львів! Уявіть, у неї вже є улюблені готелі та місця. Коли вдома, то граємо в настільні ігри. І багато читаємо!» - розповів Андрій Бєдняков.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Оголошено програму Зимового Кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші. Також відбудуться доповіді від технічних компаній та буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

01.02.2022
об 15:42