Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Коли чекати на третій сезон «Перших ластівок»

02.02.2021
об 12:02

Не встигла завершитися прем’єра «Перших ластівок. Zалежні», як глядачі почали говорити про подальшу долю телеісторії. Багатьох ще на початку другого сезону цікавило, чи буде третій епізод серіалу-антології.

Творці «Перших ластівок» вирішили не змушувати свою аудиторію довго чекати на відповідь. Вони не стали тримати затяжної інтриги, а вже зараз відповідають, що глядачі побачать нові серії у наступному епізоді серіалу.

«Третій сезон «Перших ластівок» буде. Але коли – точно поки сказати не можу», –заінтригувала генеральна продюсерка кіно-серіального департаменту «Нового каналу» ОЛЕКСАНДРА ТКАЧЕНКО.

Серця мільйонів глядачів «Перші ластівки» підкорили завдяки гострим темам і талановитому акторському складу. Саме цим автори пояснюють успіх свого творіння.

«Все дуже просто – група, яка працює на «Перших ластівках», завжди хоче зробити максимум з того, що вони можуть у заданих рамках. Успіх цього серіалу в тому, що у нього є шоуранер Женя Тунік, який і пише, і знаходиться на майданчику, тобто людина веде весь проєкт від початку до кінця, він його і мама, і тато. Женя весь процес тримає в голові – і це феноменально важливо. Тому що найчастіше режисери проєкти не пишуть, не монтують, від цього вони і виходять якимись безпритульними дітьми», – зауважила ОЛЕКСАНДРА ТКАЧЕНКО.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Розберемося, хто є хто в «Перших ластівках. Zалежні»?

«Перші ластівки» стали серіалом-антологією, а це значить, що глядач у другому сезоні побачить тих самих акторів, але вони гратимуть зовсім інших персонажів.

19.11.2020
об 17:16

Новини

Актори «Перших ластівок. Zалежні» розповіли, як готувалися до нових ролей

Рожеве волосся й татуювання персонажів Таї Щурук і Макса Девізорова зацікавили глядачів ще до виходу серіалу «Нового каналу» в ефір, тож актори вирішили розповісти про свої перевтілення.

24.11.2020
об 15:21

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

24.12.2020
об 13:39

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43

Новини

Вони могли помінятися ролями: «Перші ластівки. Zалежні» виглядали б інакше, якщо…

Після перегляду серіалу «Перші ластівки. Zалежні» не виникає відчуття, що когось з персонажів хотілося б замінити іншим актором. Однак Єву, Карину та Влада могли зіграти інші люди. Кого ж ми могли бачити на екрані?

25.01.2021
об 15:51