Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Кохання, як виклик суспільству, в серіалі «Кріпосна. Жадана любов»

15.10.2021
об 10:10

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов». Творці проєкту обіцяють, що історії улюблених героїв отримають неймовірне продовження.

 

Щастя, до якого було подати рукою, виявиться таким далеким і недосяжним. Кохання, що кидає виклик суспільству, змушує Ніколя Дорошенка та Олену Коренєву ризикувати своїм високим статусом у виконанні Фатіми Горбенко та Марка Дробота.

 

Нагадаємо, красива і багата, але глибоко нещасна, Олена Коренєва вже була одружена з радником київського губернатора. Шлюб без кохання і ніжності став нестерпним для неї, але повага до чоловіка і моральні цінності не дозволяли їй мріяти про щось більше. Справжніх почуттів Олена зазнала, лише коли зустріла Ніколя Дорошенка. Він молодий благородний чиновник з родини поміщиків, потай від усіх закоханий у неї.

 

Бажання бути разом завжди розбивалося об моральні принципи, шлюбні узи і засади суспільства. Однак коли терпінню настав край, а кохання спалахом затьмарило розум, приховувати почуття стало неможливо. У другому сезоні «Кріпосної» Микола наважився зізнатися Коренєву, що кохає Олену, але з'ясувалося, що чоловік усе знав. Перебуваючи на смертному одрі, він узяв слово з Дорошенка – не турбувати Олену до його смерті. І лише овдовівши, вона отримала шанс на щастя.

 

Здавалося б, усі випробування пройдено і вічні хованки – позаду. Ніщо не здатне затьмарити щастя Ніколя та Олени... Однак у новому сезоні мелодрами «Кріпосна» пару спіткають зовсім інші обставини, ніж вони могли очікувати від свободи. Як бути, якщо для всіх ви – перелюбники, котрі зневажили мораль?

 

Кинувши виклик суспільству, кожен опиниться на роздоріжжі. І крім себе, Ніколя та Олені доведеться боротися одне за одного. Чи зможуть вони вистояти і зберегти почуття?

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Україна та Канада: Можливості для продюсерів від #ucancoproduce

Знаходьте партнерів для копродукції в Канаді на #ucancoproduce, адже розпочався проєкт «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада». Отже, вже розпочато реєстрацію продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів з України та Канади.

08.10.2021
об 12:59

Новини

Можливості від #ucancoproduce: Подовжено реєстрацію заявок

Реєстрація продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів #ucancoproduce триває до 24 жовтня (включно). Усі проєкти, які пройдуть відбір, увійдуть до онлайн-каталогу, розміщеного на сайті проєкту, доступ до якого матимуть усі зареєстровані учасники.

14.10.2021
об 11:34