Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Кіновікенд із суспільним телеканалом: «Українські шерифи» та «Вінсент на шляху до моря»

23.01.2021
об 12:45

Сподіваємося, що це останні вихідні, коли не можна сходити на сеанс до кінотеатру. Натомість сьогодні та завтра ввечері можна подивитися два цікавих та надихаючих фільми на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

 

23 січня о 22:00 вмикайте суспільний телеканал, аби побачити фільм Ральфа Хюттнера «Вінсент на шляху до моря». За сюжетом останнє бажання матері Вінсента, який страждає синдромом Туретта – ще раз побачити море, але після її смерті батько Вінсента, у якого немає ні часу, ні бажання возитися з хворим сином, відвозить його в спеціальну клініку. Там Вінсент знайомиться з хворою на булімію Марі й невротиком Олександром. Після конфлікту з лікаркою Марі краде ключі від її машини і пропонує Вінсенту разом тікати з клініки. Волею випадку до них приєднується Олександр. Утрьох юні втікачі їдуть в Італію, до моря…

Кадр із фільму «Вінсент на шляху до моря»
Головні ролі виконали Флоріан Давид Фіц, Кароліне Херфурт і Йоганнес Алльмайєр

 

 

У неділю, 24 січня, о 22:00 в ефір вийде документальний фільм Романа Бондарчука «Українські шерифи». Через те, що в селі Стара Збур'ївка практично немає міліції, функцію охорони громадського порядку та соціальних працівників беруть на себе двоє місцевих жителів — 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський. Вони вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників і стоять на варті порядку в селі — тобто займаються усім, окрім кримінальних злочинів. Однак після того, як починається війна, настрій у жителів села змінюється.

Кадр із фільму «Українські шерифи»

2015 року на Амстердамському міжнародному документальному кінофестивалі стрічка отримала Спеціальний приз журі. Того ж року фільм був висунутий на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. У 2017 році стрічка отримала Премію НСКУ як «Найкращий український неігровий фільм 2016 року».

 

Джерело: UA: ПЕРШИЙ

Читайте також:

Новини

12 історій на актуальні теми: Сьогодні MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

Кібербулінг, захист тварин, донорство, еко-проблеми та інші надважливі питання розглянуть у 12 історіях, які щовівторка показуватимуть на молодіжному каналі MEGOGO LIVE у соціальному проєкті, що висвітлює гострі для суспільства теми.

19.01.2021
об 14:22

Новини

Життя після шоу: Чим займаються учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи»?

Кожна модель знає, що окрім демонстрації себе, одягу та презентації брендів, треба ще й знайти заняття до душі. Адже моделінг доволі жорстокий бізнес і дівчата в цій галузі не надто часто затримуються. Ось і випускниці реаліті «Нового каналу» продовжують шукати себе у різних сферах.

19.01.2021
об 15:40

Новини

Творці шоу «Де логіка?» розповіли про моменти, які лишилися за кадром

Ламався «кран», виходили з ладу кнопки, а учасники просили підказати. Все це лишилося за кадром, але поки відзняті програми готуються до ефіру його творці радо згадують і розповідають, як відбувалися зйомки і що глядач точно не побачить на екрані.

20.01.2021
об 17:44

Новини

Історичний детектив «Таємниці великих українців» скоро транслюватимуть по ТБ

8 серій про життя видатних українців, які вплинули не тільки на розвиток нашої країни, а й найбільших європейських держав незабаром транслюватимуть на телеканалі «1+1». Ініціатором, що і реалізував ідею історичного детектива «Таємниці великих українців» став Акім Галімов, який є автором таких історичних проєктів як «Україна. Повернення своєї історії», «Скарби Нації», «Таємний код віри».

21.01.2021
об 12:15