Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Хто хоче стати мільйонером? – легенда повертається на екрани

15.10.2021
об 13:55

Скоро в ефірі телеканалу ICTV з’явиться добре знайома всім програма «Хто хоче стати мільйонером?». Творці шоу вже чекають на перших сміливців, які готові поборотися за статус мільйонера.

 

Цієї осені на телеглядачів чекає перевірене часом шоу, для якого не існує вікових обмежень чи соціальних статусів. Формату програми вже більше 20 років, він виходив у десятках країн та лишається незмінно популярним. Мільйон може виграти кожен учасник, використовуючи лише свій розум та життєвий досвід. 

 

«Ми впевнені, після прем’єри «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV одвічне питання «хто в домі головний?» відійде на другий план. Усі – від школярів до батьків та бабусь із дідусями – змагатимуться за звання найрозумнішого, відповідаючи на запитання разом із гравцем», – сказала продюсерка ICTV ТЕТЯНА ГРЕБЕНІК.

 

Команда редакторів вже працює над запитаннями для гри. Мета – зробити їх доступними кожному. Творці запевняють, щоб відповісти, не обов'язково мати магістерський ступінь. Головний інтелектуальний козир українців – допитливість і всебічний розвиток.

Телеканал ICTV вже підписав угоду з правовласниками формату телешоу компанією Sony Pictures Television, а студію облаштовують до прем’єри. Незабаром канал назве ім’я ведучого, залишається лише знайти щасливчиків, які перевірять свій інтелект у кріслі гравця. Ним можеш бути ти для цього варто лише заповнити анкету.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу ICTV

Читайте також:

Новини

Напередодні змагань у Пекіні 2022 року Discovery Sports стає «домівкою зимових видів спорту»

Нову багаторічну угоду Discovery Sports уклав з Infront, аби запропонувати трансляцію міжнародних змагань FIdération Internationale de Ski (FIS) вболівальникам у понад 50 країнах Європи. У такий спосіб Discovery Sports знову стає «домівкою зимових видів спорту».

09.10.2021
об 13:18

Новини

Незабаром на ICTV вийде телеепопея «Юрчишини» про стосунки у сім’ї

Ольга Сумська, Андрій Ісаєнко, Георгій Делієв у продовженні комедійного серіалу про непрості стосунки сім’ї Юрчишиних з’являться на телеканалі ICTV 26 жовтня.

12.10.2021
об 12:05

Новини

Прем’єри 2022 року: Серіал «Полкан» потрапив у світові тренди

Проєкт медіахолдингу StarLightMedia потрапив до престижного міжнародного списку найцікавіших новинок у світі телебачення.

13.10.2021
об 17:40

Новини

Кохання, як виклик суспільству, в серіалі «Кріпосна. Жадана любов»

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов». Творці проєкту обіцяють, що історії улюблених героїв отримають неймовірне продовження.

15.10.2021
об 10:10