Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Холостяк-12»: стала відома дата старту романтичної прем’єри весни

04.02.2022
об 17:57

На очах у всієї країни свою душу і почуття оголить 32-річний Алекс Топольський, українець, який побудував успішний бізнес в Америці. Алекс народився і виріс у Львові. З юних років амбіції майбутнього Холостяка були дуже сміливими. Він завжди вірив, що зуміє досягти успіху самотужки, і відразу після закінчення університету переїхав до США будувати кар’єру.

Його шлях до мрії не був легким: Алексу довелося випробувати всі «принади» життя емігранта, змінити кілька міст і видів діяльності. Проте всі труднощі лише загартували його характер і переконали в тому, що він на правильному шляху. Зараз Холостяк живе в Маямі та займається нерухомістю.

«Я не прихильник стосунків, побудованих на взаємовигоді. Мені важливо, щоб у парі були спільні цінності та збігалися погляди на життя. Я шукаю ту дівчину, у стосунках з якою в нас будуть щирі емоції, тепло і справжнє кохання. І я переконаний, що зустріну її саме в Україні», - говорить Алекс.

Традиційно знайомство Холостяка з учасницями відбудеться у форматі Першої вечірки. Проте не обійдеться без сюрпризів та навіть нових правил, які встановлюватиме сам Алекс. Які нововведення придумає Холостяк, хто стане новими учасницями та чи виникне «хімія» вже на Першій вечірці? Перший випуск вийде на телеекранах уже 4 березня о 19:00 на телеканалі СТБ!

Раніше ми писали, щотворці шоу представили проморолик нового сезону та розповіли про знімальний процес.

Джерело: СТБ
 

Читайте також:

Новини

Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

24 січня телеканал ТЕТ відсвяткував свій 30-й День народження. На честь ювілею новаторський реп-гурт Kalush записав трек з назвою-гаслом каналу «Все, заради твоєї усмішки»!

26.01.2022
об 18:05

Новини

Коли стартує новий сезон шоу «Де логіка?» з Андрієм Бєдняковим

Чотири зірки, один ведучий, п’ять раундів і оригінальні загадки та ребуси – інтелектуально-розважальне шоу Нового каналу «Де логіка?» повертається в ефір! 3 березня о 20:00 глядачі побачать прем’єру – другий сезон проекту. Поки всі чекають на запеклі змагання чоловічої та жіночої логіки, ведучий сезону Андрій Бєдняков згадує шкільні роки. Все, як у проекті, – трохи подумати, трохи посміятися!

03.02.2022
об 14:23