Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Холостячка. Життя після проекту»: як склалися стосунки Злати Огневич із її обранцем?

10.12.2021
об 15:36

Вже сьогодні, 10 грудня о 19.00, на СТБ вийде фінальний випуск пост-шоу «Холостячка. Життя після проекту». В ефірі ви дізнаєтеся, як змінилося життя Злати Огневич та претендентів на її серце після участі в реаліті! Хто знайшов своє кохання поза проектом, а хто все ще не може забути Холостячку? Чи залишилася Злата разом зі своїм обранцем Андрієм?

Популярність запаморочила голову джентльмену – Роману Васильєву? Схоже,  він зустрічається одразу з двома екс-учасницями проекту «Холостяк» – Олександрою Миколюк та Надін Медведчук?


Кому зроблять пропозицію руки та серця прямо в студії?

Цікаві новини від учасників першого сезону проекту. Скільки дівчат було в Олексія Тригубенка після реаліті? Що відбувається між Ксенією Мішиною та Олександром Еллертом?

«Холостячка розкрила мене як особистість, до цього всі знали мене як співачку, а тепер дізналися, як жінку! Я оголила свою душу і впустила туди всіх, хто дивиться цей проект, хто хоче надихнутися чимось моїм прикладом», — каже Злата про проект.

Крім того, Холостячка розповість про хейт та переслідування, з якими зіткнулася після реаліті!

І отримайте відповідь на головні питання пост-шоу: як розвивалися стосунки Злати та Андрія Задворного після того, як камери вимкнули? Чи разом зараз пара?

«Щойно ми повернулися до Києва, я відчував себе щасливим, наповненим, я відкладав усі справи і біг до Злати, ми могли годинами валятися на ліжку, обговорювати все, що завгодно…» — поділився Андрій.

Але що трапилося між Златою та Андрієм, через що вони не зможуть стримати сліз у студії? Чому Андрій втече зі знімального майданчика? І хто з учасників проекту продовжує виборювати серце Злати до останнього?

Ток-шоу «Холостячка. Життя після проекту» сьогодні, 10 грудня о 19:00, на СТБ.

 

Джерело: СТБ

Читайте також:

Новини

«Презентація можливостей»: Сергій Касторних та Ірина Вратарьова проведуть майстер-клас

15 грудня у кінотеатрі мережі «Планета Кіно» (ТРЦ Блокбастер) під гаслом «Презентація можливостей» пройде майстер-клас сценаристів і продюсерів Сергія Касторних та Ірини Вратарьової.

09.12.2021
об 11:29

Новини

Презентували трейлер YoYo: мультфільм про майбутнє від сестер Фельдман

Sestry Feldman запускають мультсеріал, у якому люди довірилися технологіям більше, ніж собі. Там всім вживлюють штучний інтелект, люди стали суперпродуктивними, але без вогню в очах. Всі, крім одного — ЙоЙо.

10.12.2021
об 11:24