Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Холостячка» Ксенія Мішина перевірить чоловіків на фізичну витривалість

30.10.2020
об 18:10

Чоловікам задум акторки не сподобається, і,можливо, вони вирішать не виконувати побажання акторки.

 Героїня проєкту «Холостячка» акторка Ксенія Мішина продовжує знайомство з претендентами на її серце. Цього разу  акторка перевірить учасників на фізичну витривалість, провівши турнір, де переможе найшвидший, найспортивніший та найцілеспрямованіший чоловік.

Учасники повинні будуть розділитися на команди та пробігти смугу перешкод, при цьому в кожного на плечах буде великий та важкий макет Ксенії Мішиної на плечах. Та хоча це й командне завдання, переможцем у такій грі буде лише один. Він і отримає цікаву привілею. Що це буде – поки що секрет.

Та чоловіки по-різному поставляться до такого рішення зірки «Кріпосної». За словами учасників, їм не потрібна троянда тільки за те, що вони швидко бігають.

Та чи відбудеться взагалі турнір, хто покине проєкт та що за привілею може отримати переможець – про все це можна дізнатися сьогодні, у новому випуску реаліті «Холостячка» о 19:00 на каналі СТБ.

 

Джерело: пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

Ксенія Мішина розповіла про першу вечірку реаліті «Холостячка»

Канал СТБ розпочав зйомки романтичного реаліті-шоу «Холостячка». Героїнєю проєкту стала акторка театру і кіно Ксенія Мішина. Чоловіки боротимуться за її серце, а тим, хто буде проходити до наступного «туру» Ксенія вручатиме тематичні бутоньєрки.

10.08.2020
об 13:38

Новини

Ведуча Яна Брензей про стереотипи в суспільстві та важливість реаліті «Холостячка»

#СильнаЯ – за цим хештегом в соцмережах можна знайти історії відомих українок та звичайних жінок, які зіштовхуються зі стереотипами у суспільстві та намагаються їм протистояти.

12.10.2020
об 16:36

Новини

Чоловічі розмови: Григорій Решетник зустрічатиметься онлайн з героями шоу «Холостячка»

Сьогодні ввечері на телеглядачів очікує прем’єра шоу «Холостячка». Вперше жінка публічно обиратиме серед 25 претендентів одного-єдиного чоловіка, за якого би хотіла вийти заміж. Не зважаючи на новий формат шоу Григорій Решетник продовжить традицію онлайн-спілкування в перерві між частинами шоу.

23.10.2020
об 16:12