Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

06.11.2020
об 12:05

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

Як ми вже знаємо з частини спілкування з журналістом голови StarLightMedia Дмитра Троїцького, група виявилась готовою до карантину. Карантин не дуже відчутно для глядача вплинув на стратегія. Коригування виявилися мінімальними. Наприклад, на каналі СТБ довелося призупинити виробництво шоу «Х-Фактор» та шукати йому заміни в ефірі.

«Проєкт передбачає великий кастинг по всій Україні, що в данний час не є безпечним заходом. Складно забезпечувати тестування та контроль усіх учасників, адже до нас приїздять люди з усієї країни, він передбачає величезні масовки, глядацькі зали з аудиторією тощо. Крім того, виробництво проєкту доволі тривале, тому пропонуємо глядачам «Холостячку». Гадаю, це гідна заміна, до того ж аудиторії завжди хочеться чогось нового», - поділилася керуюча директорка каналу СТБ ЛЮДМИЛА СЕМЧУК.

Деякі проєкти на каналах групи StarLightMedia нині переживають перезапуск. Так, Людмила Семчук зазначила, що, наприклад, виробництво «Детектора брехні» свого часу призупинили, оскільки для продовження сценаристи потребували нових історій, а значить потрібні були нові герої. У новому сезоні на каналі запустили стратегічну лінійку студійних проєктів, «Детектор брехні» був одним із перших, які хотілося повернути. Проте для перезапуску «Званої вечері» обрали не щоденну офпраймову версію, а австралійський варіант, де всім учасникам присвячено епізод тривалістю до 92 хвилин. Таке рішення не можна назвати економним, адже з усіх можливих форматів цього шоу цей - найдорожчий.

Також в ефірі з’явився проєкт Оксани Байрак - це жіноче ток-шоу, мета якого заповнити нішу телепрограм про жіночі пристрасті. За словами керуючої директорки каналу, в СТБ пішло багато часу на пошуки ведучої-конфідента, котрій довіряли би жінки, в якої була би своя думка та готовність поділитися власним, не завжди вдалим досвідом.

«Ми розробляємо і свіжі проэкти - сподіваюся, вони з'являться в ефірі наступного року. Тренд повернення до хітових історій дійсно є, але це не означає, що канал не працює над чимось новим. Ми шукаємо максимально якісні історії та формати, у жодному разі не прагнемо здешевлення продукту. Частіше навпаки: якість і гроші йдуть нога в ногу», - сказала ЛЮДМИЛА СЕМЧУК.

Окрім «Х-Фактору» на каналі СТБ відклали прем’єру програми «Зважені та щасливі». Натомість творці реаліті-шоу запевняють, що в майбутньому глядач побачить оновлений проєкт. Загалом частка шоу та серіалів у ефірі СТБ наразі є рівною.

«Історично СТБ на 90% самостійно забезпечує виробництво проєктів для своєї сітки. Зараз ми дивимось у напрямі студійних проєктів, продовжуємо працювати із сімейними реаліті - це завжди у фокусі уваги, як і все, що стосується талант-шоу. Одне слово, розважальні формати. Крім того, почали активно працювати зі скриптед-реаліті для денних слотів (жіночий детектив «Слід») - для СТБ - це абсолютно новий напрям, котрий ми маємо намір розвивати. Щодо серіалів, то працюємо і з мелодрамою, і з драмою, і зі спецподіями, як «І будуть люди» та «Спіймати Кайдаша». Насичуємо серіальну лінійку розробками різного рівня складності, оскільки прагнемо задовільнити максимальний глядацький інтерес», - зазначила ЛЮДМИЛА СЕМЧУК.

Нині на СТБ триває стадія активного предпродакшну третього та четвертого сезонів «Кріпосної»: сценарій уже написаний, триває кастинг, скоро розпочнеться виробництво, а в ефірі проєкт можна буде побачити вже в наступному році. Виробляти серіал буде група власними силами та разом з Film.UA. Також зараз у розробці відомої сценаристки Наталі Ворожбит кілька історій для каналу.

 

Джерело: MBR

...

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55