Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Канал «Україна 24» запускає спецпроєкт «Україна на зв’язку»

17.04.2020
об 13:06

17 квітня головний інформаційний канал «Україна 24» запускає спецпроект «Україна на зв’‎язку: телеміст з регіонами країни», в якому мери великих міст розкажуть про свої проблеми і поділяться досвідом їх вирішення. Дивіться телемарафон вже сьогодні!

«Україна, як і весь світ, опинилася в складному становищі. У нас з’‎явилося багато питань, відповіді на які важко отримати у чиновників та політиків. Але мери всіх міст України дали згоду, щоб розповісти правду про свій регіон. В ефірі каналу «Україна 24» ми будемо говорити про страхування лікарів, стан лікарень та їх забезпеченні під час пандемії. Також ми обговоримо важливу тему - надання державної фінансової допомоги. Будемо говорити про те, що хвилює кожного», - коментує Юрій Сугак, головний редактор «Новинної Групи Україна».

З 8:40 у програмі «Сьогодні Ранок» включаться міста Чернівці, Херсон, Кропивницький, Хмельницький.

О 12:40 в програмі «Сьогодні День» у прямий ефір вийдуть мери Полтави, Ужгорода, Черкас і Луцька.

О 16:40 у програмі «Сьогодні Вечір» включаться міста Суми, Миколаїв, Тернопіль, Сєвєродонецьк, Житомир та Рівне.

З 18:00 по 20:00 підсумок бесіди підведе ведучий Тигран Мартиросян у авторськійпрограмі «Україна з Тиграном Мартиросяном», у якій з’являться мери Львова, Маріуполя, Дніпра, Чернігова, Харкова та Києва.

Також з 20:00 ведуча Віолетта Логунова у програмі «Україна сьогодні» поговорить з мерами міст Одеси, Івано-Франківська та Вінниці. 

Слідкуйте за телемарафоном «Україна на зв’‎язку» у ефірі каналу «Україна 24».