Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Юрій Ткач зіграє у продовжені серіалу «Великі Вуйки»

23.07.2020
об 17:12

Цієї осені на телеканалі «1+1» очікується прем'єра серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще». Нині творці фільму активно працюють над багатосерійною стрічкою й вельми дозовано розкривають деталі сюжету та акторського складу.

Нещодавно стало відомо, що шоумен Юрій Ткач зіграє у серіалі «Великі Вуйки. Вдома краще». Проте якого героя він буде грати і ким стане для жителів села – глядачі зможуть дізнатись тільки після прем'єри багатосерійної комедії. За словами творців серіалу, за сценарієм, герою Юрія Ткача доведеться зробити нелегкий вибір. У мережі вже з’явились декілька кадрів, на яких можна побачити, як проходили знімальні дні актора та шоумена. На них він ховається від сонця під парасолькою та активно спілкується зі Штефком.

За сюжетом, після того, як гуцульска делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка домоглась прокладання у Великих Вуйках дороги, до села прийшов приватний інвестор та збудував готель. Місцина от-от може стати європейським курортом.

Окрім різноманітних пригод мешканців села, глядачі зможуть побачити як розвиваються особисті стосунки героїв.

«Неочікувано розвиватимуться стосунки Ірки та Штефка, кожен з яких має непростий характер. Однак, особливо похвилюватися глядачам доведеться через майбутнє мого персонажа Івана та його обраниці Галини, роль якої виконує Надія Мейхер. Вони будують свою родину вже у Великих Вуйках, а столичній жінці Галині до простих сільських умов треба ще призвичаїтися», - розповів креативний продюсер та актор проєкту ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

Зазначимо, також у проєкті взяла участь Тіна Кароль. Ці зйомки стали її першою роботою в кадрі після карантину. У серіалі з’явиться ще декілька відомих та улюблених зірок українців, втім, хто саме це буде – наразі творці серіалу тримають у секреті.

 

Джерело: пресслужба «1+1»

Читайте також:

Інтерв'ю

Юрій Горбунов: «Сценарії останніх серій «Великих Вуйок» затверджували в Zoom’і»

Тиждень тому на телеканалі «1+1» проходив телемарафон «Ти не один» на підтримку лікарів. За час ефіру на екрані з’явилися майже всі ведучі національного каналу. Серед них був і Юрій Горбунов. Ми вирішили поцікавитися у ведучого, актора та креативного продюсера, як карантин вплинув на роботу над другим сезоном серіалу «Великі Вуйки» та чи не надихнула самоізоляція на створення третьої частини «Скаженого весілля».

27.05.2020
об 13:07

Новини

У другому сезоні серіалу «Великі Вуйки» на екрані з'явиться Тіна Кароль

Днями почалися зйомки другого сезону комедійного серіалу «Великі Вуйки», повідомляє прес-служба телеканалу «1+1». Актор і креативний продюсер проекту Юрій Горбунов розповів, що в новому сезоні, крім уже відомих і улюблених героїв, на глядачів чекає і поява нових, ролі яких, зокрема, втілять на екрані популярні зірки українського шоу-бізнесу.

13.06.2020
об 13:31