Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Юрій Горбунов та Надія Мейхер розповіли про романтичні сцени у «Великих Вуйках. Вдома краще»

27.11.2020
об 18:25

У понеділок на телеканалі «1+1» розпочнеться новий сезон комедійного серіалу «Великі Вуйки». Глядацький інтерес продовжують підігрівати, але цього разу не зірковими іменами тих, хто з’явиться у кадрі, а пікантними подробицями про фільмування романтичних сцен.

30 листопада о 20:45 на «1+1» прем'єра серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще». Відомо, що серед зіркового складу глядачі побачать Тіну Кароль, Лідію Таран, Влада Яму, Євгена Кошового, Юрія Ткача, Катерину Осадчу та інших відомих українців. Напередодні прем’єри виконавці головних ролей Юрій Горбунов та Надія Мейхер завітали у гості до студії «Сніданку з 1+1» та розповіли закулісні подробиці фільмування нових серій про пригоди гуцулів у популярній комедії.

«Моя героїня Галина, працівниця Укрзалізниці та мешканка столиці, переїжджає до свого коханого Івана у Великі Вуйки, де їй подобається. Мені, до речі, теж сподобалось на знімальному майданчику Великих Вуйок, який розмістився у Пирогові, – свіже повітря, сонце, простір. Атмосфера надихала всю команду, тому у новому сезоні навіть будуть пікантні сцени з поцілунками Галини та Івана», - розповіла НАДІЯ МЕЙХЕР.

 

Креативний продюсер та виконавець ролі Івана Юрій Горбунов розкрив секрет, як на такі сценарні ідеї відреагувала його дружина Катерина Осадча.

«Було дуже смішно, коли один із авторів серіалу Микола Куцик озвучив при Катерині ідею поцілунку із Надією. Катя одразу запитала: «А ну покажи, де це в сценарії, я перевірю», - згадує він.

 

Поцілунками глядача не здивуєш, тим більше ті, хто бачив перший сезон «Великих Вуйок», знають, що такі сцени мали місце, тож автори проєкту у нових серіях вирішили зробити дещо гарячіші епізоди.

«Всі звикли бачити пікантні сцени на сіновалі, а у майстерні Івана є гора стружки. У стружці ще такого не було», - інтригує ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

Нагадаємо, у новому сезоні україномовної комедії село Великі Вуйки перетворюватиметься на європейський курорт, адже після прокладання дороги приватний інвестор збудував там готель. Окрім цього, на героїв серіалу чекає чимало романтичних історій, однак глядачам доведеться і похвилюватися за майбутнє Івана та його обраниці Галини. Вони будують свою родину у Великих Вуйках, а столичній жінці до простих сільських умов треба ще призвичаїтися.

Читайте також:

Новини

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

07.08.2020
об 12:55

Новини

Стало відомо, хто ще з українських зірок зіграє в продовженні серіалу «Великі Вуйки»

Новий сезон комедійного проєкту «Великі Вуйки. Вдома краще» вже незабаром буде демонструватися на телебаченні. А поки що його творці потроху відкривають секрети та розповідають про акторський склад серіалу.

31.10.2020
об 11:26

Новини

«1+1» презентує серіал «Великі Вуйки. Вдома краще» в останній день листопада

30 листопада о 20:45 глядачі телеканалу «1+1» побачать довгоочікувану прем'єру нового сезону комедійного серіалу «Великі Вуйки». У нових серіях село Великі Вуйки перетворюватиметься на європейський курорт, адже після прокладання дороги приватний інвестор збудував там готель.

18.11.2020
об 18:11

Новини

У новому сезоні серіалу «Великі Вуйки» з'явиться Лідія Таран

До прем’єри нового сезону комедійного серіалу Великі Вуйки. Вдома краще» лишаються лічені дні. Поки глядачі чекають понеділка, творці продовжують розкривати останні таємниці зіркового касту.

25.11.2020
об 16:06

Новини

Юрій Горбунов та Надія Мейхер розповіли про романтичні сцени у «Великих Вуйках. Вдома краще»

У понеділок на телеканалі «1+1» розпочнеться новий сезон комедійного серіалу «Великі Вуйки». Глядацький інтерес продовжують підігрівати, але цього разу не зірковими іменами тих, хто з’явиться у кадрі, а пікантними подробицями про фільмування романтичних сцен.

27.11.2020
об 18:25