Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

ІТК перенесли Конференцію «Телебачення як Бізнес»

21.09.2020
об 15:08

Щорічну Конференцію «Телебачення як Бізнес» перенесено. Про це повідомив Індустріальний Телевізійний Комітет. За твердженням організаторів, онлайн-формат для даних дискусій не підходить.

Традиційна осіння конференція, що проходить у форматі відкритого дискусійного майданчика перенесена на наступний рік. Зазвичай під час цього заходу відбувається спілкування та обговорення, зустрічі й обмін досвідом. Тут лідери телевізійного та рекламного ринку обговорюють актуальні проблеми сфери, міркують над способами їхнього вирішення, обмінюються досвідом успішної реалізації медіапроєктів та специфікою менеджменту. Тож з огляду на нинішні обмежувальні умови вирішено було скасувати зустріч. Варіант провести її в онлайн-форматі не задовольнив організаторів, оскільки віртуальна версія не може повною мірою виконати основоположну функцію, покладену на конференцію «Телебачення як Бізнес».

«Телебачення як Бізнес» визначає основні орієнтири в розвитку телебачення, яке з кожним роком активно трансформується й отримує нові форми споживання, але ні в якому разі - не вмирає. Саме це і є особливою місією конференції «Телебачення як Бізнес» – підтримати й закріпити центральну роль телебачення, а основним завданням ІТК в цьому контексті – сприяти «живій» дискусії серед професійної спільноти, а не ховати її за екранами моніторів» - сказала директорка ІТК ЮЛІЯ КАХАНОВСЬКА.

Про можливість проведення конференції «Телебачення як Бізнес» у 2021 році, формат та умови участі повідомлять додатково.

 

Джерело: Пресслужба ІТК

Читайте також:

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12

Новини

У Індустріального телевізійного комітету – новий директор

Днями відбулись зміни в управлінні Індустріального телевізійного комітету. ІТК припинив співробітництво з Ігорем Ковалем і на його місце був назначений новий керівник.

28.08.2020
об 16:35

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20

Новини

ІТК перенесли Конференцію «Телебачення як Бізнес»

Щорічну Конференцію «Телебачення як Бізнес» перенесено. Про це повідомив Індустріальний Телевізійний Комітет. За твердженням організаторів, онлайн-формат для даних дискусій не підходить.

21.09.2020
об 15:08