Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Історичний детектив «Таємниці великих українців» скоро транслюватимуть по ТБ

21.01.2021
об 12:15

8 серій про життя видатних українців, які вплинули не тільки на розвиток нашої країни, а й найбільших європейських держав незабаром транслюватимуть на телеканалі «1+1». Ініціатором, що і реалізував ідею історичного детектива «Таємниці великих українців» став Акім Галімов, який є автором таких історичних проєктів як «Україна. Повернення своєї історії», «Скарби Нації», «Таємний код віри».

Реконструкція сторика та політичного діяча Михайла Грушевського

Щонеділі о 18:00 на телеканалі «1+1» виходитиме один епізод, присвячений історичній постаті. Автори проєкту «Таємниці великих українців» завдяки реконструкціям занурять глядачів у ключові події життя особистості, якій присвячено той чи інший випуск. Так, творці історичного детективу спробують відкрити таємниці дружини османського султана Роксолани; українського державного діяча Симона Петлюри; релігійного діяча, єпископа Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького; історика та політичного діяча Михайла Грушевського; правителя Галицько-Волинського князівства короля Данила; гетьманів Богдана Хмельницького й Івана Мазепи та Анни Київської, доньки князя Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції.

АКІМ ГАЛІМОВ

«Наш проєкт відкриє багато таємниць про людей, без яких Україна ніколи би не відбулася. Для мене велике щастя жити в цій країні, захоплюватися її неймовірною історією та фантастичними за силою духу героями. Дивуватися, як попри усе, що випадало на їхню долю, вони боролися і втілювали в життя свої мрії і мрії мільйонів інших. Сьогодні нам може здаватися, що те, що в нас є - було завжди. А ще, що цього замало. Насправді, це не так. Свобода – це дуже багато», - прокоментував автор та продюсер історичного детективу АКІМ ГАЛІМОВ.

Для зйомок 8-серійного циклу «Таємниці великих українців» творча команда провела історичні розслідування в 9 країнах світу. Задля пошуку найцікавіших та таємничих фактів відвідали Францію, Італію, Румунію, Польщу, Австрію, Туреччину, Молдову, Угорщину, розкривали таємниці, які заховані і на території України.  До історичних розслідувань залучили півтори сотні поважних українських та закордонних експертів.

Церемонія Анни Київської, доньки князя Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції

Проєкт втілили за підтримки Уряду та Міністерства культури та інформаційної політики України.  Виробництвом продукту займалася команда «1+1 Продакшн», зокрема автор та продюсер історичного детективу Акім Галімов, режисер Євгенія Шевчук, режисер-постановник Дарія Саричева, шеф-редактор Руслан Шаріпов, креативний продюсер Ольга Безноско.

 

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Телеканал від Netflix вже дивляться французи

Стримінговий сервіс Netflix в тестовому режимі працює над створенням власного телеканалу Direct. Він вже з’явився у сітці мовників на території Франції.

07.11.2020
об 14:08

Новини

Ввечері на одному з телеканалів Санта Клаус дасть ексклюзивне інтерв’ю

Загадати дитячі бажання та поспілкуватися з Сантою, який вже вилетів зі своєї резиденції, що знаходиться на Північному Полюсі, змогли журналісти «ТСН» і сьогодні ввечері результати цієї зустрічі зможуть побачити глядачі новинного блоку телеканалу «1+1».

24.12.2020
об 17:19

Новини

На телеканалі «112 Україна» скоро розпочнеться новий сезон

Телеканал першим серед українських інформаційних телеканалів запускає новий сезон, який розпочнеться з 18 січня.

08.01.2021
об 14:34

Новини

Джаз-колядки та щедрівки у різдвяному концерті на телеканалі «Україна 24»

Сьогодні ввечері «Україна 24» покаже різдвяний концерт «Як звучить Україна». Відомі українські зірки разом з International Freedom Orchestra виконають колядки і щедрівки у джазовій інтерпретації.

06.01.2021
об 13:47