Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

10.07.2020
об 18:12

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

Поставлені цілі та оновлену команду представив директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» ФЕДІР ГРЕЧАНІНОВ:

«Ідея об’єднання наших платформ OLL.TV та Xtra TV лежить на поверхні – доступ до якісного легального контенту має бути в кожного українця, у будь-якій точці країни, незалежно від типу прийому. Далеко не вся територія України покрита якісним швидкісним інтернетом, що необхідний для комфортного перегляду інтернет-телебачення OLL.TV. Тож супутник залишається пріоритетним типом прийому для багатьох глядачів. Єдиний оператор допоможе обирати кожному найкращий тип прийому, або їх мікс, залежно від потреб користувача. Великі зміни не можливі без професіоналів, і я з радістю готовий представити оновлену команду. Очолить керівництво об’єднаним оператором Юлія Трибушна, яка раніше керувала дивізіоном Pay TV&Digital у холдингу StarLightMedia. Юрій Череднічок відповідатиме за продажі та комунікації з клієнтами. Напрямок контентної стратегії розвиватиме Віталій Чирков. Микола Корецький управлятиме розробкою та підтримкою програмного забезпечення платформ. Андрій Орнатський опікуватиметься маркетингом. Олександр Ремезовський відповідатиме за перемовини з правовласниками контенту, продовжуючи керувати дистрибуцією телеканалів та платформ МГУ. 

Оновлена команда почала впроваджувати перші зміни. Зокрема, відбувся запуск нової унікальної тарифної сітки сервісу OLL.TV – oll inclusive. Ми вже маємо значну кількість даних та позитивних відгуків, аби стверджувати – користувачам нові тарифи до вподоби. Гадаю, найближчим часом ми озвучимо ще більше позитивних новин, досягнень та змін».

Про необхідність стати єдиним оператором та цілі, які перед собою ставить нова команда розповіла керівниця об’єднаного провайдера ЮЛІЯ ТРИБУШНА:

«Ринок Pay TV України стрімко зростає, як у кількості споживачів, так і в грошовому еквіваленті. Дається взнаки популяризація стрімінгових платформ, боротьба з піратством, зростання споживання відеоконтенту за запитом, зміна поведінки та вподобань глядачів. Звісно, зростає і конкуренція: існуючі платформи та сервіси нарощують абонентську базу, експериментують із контентом та функціоналом, на ринок починають звертати увагу міжнародні гравці. Стати лідером на такому ринку – це справжній виклик, але, впевнена, з командою проактивних професіоналів OLL.TV та Xtra TV мета цілком досяжна вже найближчими роками».