Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Інтерактивний 4К-канал від MEGOGO: Насолоджуємось неперевершеною якістю картинки

19.06.2020
об 15:39
Інтерактивний 4К-канал від MEGOGO: Насолоджуємось неперевершеною якістю картинки

Медіасервіс MEGOGO запускає власний інтерактивний 4К-канал. Він буде доступний на пристроях, що підтримують таку роздільну здатність. Першими оцінили новинку користувачі передплати «ТБ і Кіно: Максимальна».

Новація дозволить цілодобово в ультрачіткій якості дивитися улюблені фільми. Наприклад, вже доступні для перегляду такі стрічки, як «Вовк з Уолл-стріт», «Рок на Сході», «Готель Мумбаї», «30 шалених бажань» та багато інших відомих кінострічок останніх років.

«MEGOGO продовжує змінювати звичне ТБ. Відтепер список наших власних інтерактивних каналів поповнив [М] 4К, який дозволить користувачам переглядати культові фільми неймовірної якості просто 24/7. Обмежуватися запуском одного 4К-каналу ми не збираємось, вже скоро глядачам презентуємо ще декілька каналів із ультрачітким контентом», – додає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Сервіс MEGOGO наприкінці 2019 року вперше в Україні провів 4К-трансляцію футбольного матчу Реал Мадрид – Атлетік. Всього Медіасервіс має понад 55 власних інтерактивних каналів, кожний з яких дозволяє глядачеві самостійно вибирати що, коли і як дивитися. Доступні такі функції, як пауза, перемотка, вмикання субтитрів або звукової доріжки.

Джерело: прес-служба MEGOGO