Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?» вийде весною з новим ведучим

23.09.2021
об 17:29

Дві гирі, два екрани, чотири зірки і ведучий Андрій Бєдняков. У 2022-му на глядачів «Нового каналу» чекає другий сезон яскравих батлів чоловічої і жіночої логік та велика порція загадок і ребусів.

За правилами шоу, зіркові учасники в чотирьох раундах та фіналі виконуватимуть завдання на логіку, кмітливість та швидкість мислення. Усі загадки – авторська розробка редакторів та режисерів «Нового каналу».

«Ми пишаємося, що після першого сезону зірки мріяли перевірити свою логіку у нашому шоу. У нових випусках ви побачите олімпійських чемпіонів, гравців збірної України з футболу, топових акторів і хітмейкерів, блогерів-мільйонників, інфлюенсерів та народних артистів. Серед учасників – як вже знайомі за грою Маша Єфросініна, Ганна Різатдінова, Олександр Педан, Анна Трінчер, Юрій Горбунов, так і новачки: Юрій Ткач, Наталя Могилевська, Катерина Павленко, Євген Коноплянка, Ольга Харлан та інші», – розповів керівник проєкту МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

Модератором гри та майстром жартів про зірок у другому сезоні «Де логіка?» став Андрій Бєдняков. На майданчику йому вдалося створити унікальну атмосферу.

«Усі завдання я сам розгадував заздалегідь. Щось давалося непросто, щось легше. Редактори підготували загадки різної складності, бо, як свідчить практика, логіка працює у кожного по-своєму. Над деякими завданнями я думав 5-10 хвилин, а учасники «брали» їх за кілька секунд. Подивившись на наших зірок під час зйомок, зрозумів, що вони дуже розумні. Знаєте, це той випадок, коли ведучий на їхньому тлі виглядав «баранчиком», – жартома поділився АНДРІЙ БЄДНЯКОВ.

 

В шоу «Де логіка?» Андрій Бєдняков з’явиться у досить незвичному образі.

«Ми попрацювали над стилем ведучого. Я думаю, що в такому вигляді ви його ще не бачили. Це переважно класичні костюми «трійки», але з яскравих тканин. Андрій буде у бірюзовому, малиновому, фіолетовому, зеленому та ще багатьох відтінках», – розповів керівник проєкту МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

Над створенням унікальних загадок та ребусів команда проєкту працювала протягом п’яти місяців. Редактори писали завдання, дизайнери малювали графіку, а режисери робили розкадровку мультиків. Навіть ведучий долучався до процесу.

«Не секрет, що багато завдань ми підв’язуємо під наших учасників. У четвертому раунді «Вгадай мене», де показуємо анімаційні ролики, сюрпризи були для Юрія Горбунова, Ксенії Мішиної, Даші Астаф’євої. Зашифрували у завданнях фільми, де вони знімались, або стрічки, що співзвучні з їхніми іменами. У раунді «Що спільного?» здивували Аню Різатдінову, коли однією з картинок виявилась її фотографія зі зйомок шоу «Хто зверху?» А ще в нас виходили незаплановані сюрпризи. Наприклад, у випуску з Оленою-Крістіною Лебідь трапився ребус із відповіддю «лебідь». У тій же програмі був мультик про мишку-кухаря «Рататуй». А у складі чоловічої команди цієї гри – Шеф «Пекельної кухні» Алекс Якутов», – розповіла шеф-редакторка шоу АНАСТАСІЯ КУТУЗОВА.

 

Другий сезон шоу «Новий канал» покаже навесні 2022 року.

 

Джерело: Пресслу

Читайте також:

Новини

5 українських фільмів, що беруть участь у національному відборі на висування на премію «Оскар»

У п’ятницю стане відомо хто із 5-ти вітчизняних фільмів представлятиме нашу країну у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Саме 24 вересня відбудеться засідання Оскарівського комітету України з відбору стрічки-кандидата на премію «Оскар».

21.09.2021
об 16:32

Новини

Чим здивує другий сезон програми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

Майбутнє України, залізнична розкіш, магія Карпат і авіа-екстрим все це чекає на глядачів проєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», другий сезон якого зовсім скоро розпочнеться на телеканалі «1+1».

23.09.2021
об 15:18