Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«#ЯЖЕБАТЬ»: ТЕТ бере участь у конкурсі X-Ray Marketing Awards

23.02.2022
об 18:21

X-Ray Marketing Awards  - це премія у сфері маркетингу и комунікацій. Телеканал ТЕТ цьогоріч представив на конкурс свій проект «#ЯЖЕБАТЬ». Комедійний серіал про те, як недосвідчений батько бере на себе відповідальність за виховання дворічного сина, і, зважаючи на свій нерозважливий характер і розхлябаний спосіб життя, ставить під загрозу сімейне щастя.

Головні герої — молода сім’я, яка знаходиться на шляху вибудовування зрілих відносин. Поява дитини внесла істотні корективи в життєві плани. Не встигнувши сформувати «конституцію» сім’ї, вони натрапляють на труднощі, які змушують головну героїню влаштуватися на роботу, а батька сімейства — стати домогосподарем. Подібна роль не влаштовує головного героя. Поки дружина займається кар’єрою, чоловік намагається поєднувати своє звичне (безтурботне й інфантильне) життя з вихованням дитини, і продумує плани, як повернутися на передові ролі в родині. У головних ролях: Лілія Цвєлікова та Ігор Качур.

Телеканал вибудував Digital-кампанію #ЯЖЕБАТЬ: історії зіркових батьків. У сучасному світі існує стереотипізація ролі тата у вихованні дітей. Наприклад, що батько зазвичай мало проводить часу з дитиною, уникає виконання сімейних і побутових обов’язків, а мама приділяє значно більше уваги та займається вихованням.

У межах просування серіалу команда ТЕТ розробила Digital-кампанію #ЯЖЕБАТЬ, мета якої — боротьба зі стереотипами щодо батьківства. Місія проєкту — продемонструвати, що сучасні батьки усвідомлюють важливу роль як мами, так і тата в житті дитини, прагнуть проводити з малюком якомога більше часу та розділяти обовʼязки щодо виховання.

ТЕТ запропонував зірковим татусям поділитися історіями з виховання своїх дітей і лайфгаками щодо цього. Так, відомі на всю країну Євген Кошовий, Юрій Ткач, Павло Зібров, Тарас Стадницький, Тімур Мірошниченко, Володимир Черняк, Олександр Степаненко, Слава Дьомін, Віктор Гевко розповіли, як вони виховують своїх дітей, з якими труднощами їм доводиться стикатися та чому вчать їх самі діти.

Історії стали справжнім посібником батьківства і відкрили зіркових татусів з іншого боку — першочергово як прогресивних і сучасних батьків, які усвідомлюють усю відповідальність сімʼї та виховання дітей зокрема.

У серії інтервʼю були розкриті теми дружби між батьками та дітьми, чому важливо вміти сміятися з себе, як бути прикладом для своєї дитини, як проводити час з малечею, як залишатися дитиною в дорослому віці, що може врятувати найгірший день і т.д.

Для публікації історій було створено спеціальний сайт, де глядачі та підписники телеканалу ТЕТ могли взаємодіяти з контентом. Так, проєкт набув розголосу в соцмережах і сумарно публікації спецпроєкту охопили понад 150 тисяч людей, сумарно зібравши 10 588 вподобань в соціальних мережах. У середньому, кожна історія з серії інтервʼю збирала охоплення понад 60 000.

 

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

«Розсміши коміка», «Побачення без фільтрів», «Пригоди Бампера і Суса» — що покаже ТЕТ у 2022 році

Телеканал ТЕТ вже підбив підсумки року та подылився планами на наступний. У 2021 ТЕТ показав безліч прем'єр і довгоочікуваних продовжень шоу і серіалів, та підготував чимало новинок і на 2022.

21.12.2021
об 15:19

Новини

«Побачення без фільтрів»: ТЕТ готує прем’єру нового реаліті-шоу

Телеканал ТЕТ відправить людей в активному пошуку на побачення наосліп, а улюблені експерти Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Анастасія Дєрская та Валерія Мандзюк їх коментуватимуть.

08.02.2022
об 14:39