Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Як знімали проєкт «Пекельна кухня»

02.08.2021
об 18:12

Команда реаліті розповіла, скільки продуктів використала на зйомках

6 вересня о 19:00 «Новий канал» покаже перший епізод реаліті «Пекельна кухня». 20 кухарів в ефірі змагатимуться за звання Бога або Богині кулінарного Олімпу. Вершителем їхніх доль став суворий і справедливий Шеф Алекс Якутов.

Завоювати титул кулінарного гуру зможе той кухар, який зможе достойно пройти всі випробування. Учасники зізнаються, що найскладніше було, коли ресторан кухні заповнювався відвідувачами. Кухарі всіляко намагалися їм догодити. Не завжди це вдавалося. Іноді вони псували продукти, за які розплачувалися покаранням від строгого Якутова.

«На один епізод потрібно було приблизно 30 кг м'яса, 20 кг риби, 50 кг овочів і зелені, 40 л різноманітних масел, 40 кг молочних продуктів та 400 яєць», –  розповіла керівниця проєкту ОЛЕНА СИНЕГІНА.

Якщо помножити ці цифри на 15 епізодів, виходить значний продуктовий кошик. Приміром, кулінари використали 6 тисяч яєць.

«Одного разу ми спеціально шукали нерозібрані туші кролів, курей та перепілок. Заради цього довелося їхати в села і просити їх у бабусь з дідусями. Найцікавіше, що туші ми шукали пізно ввечері. Наш візит лякав: ще б пак, незнайомці шукають туші серед ночі. Місцеві думали, що ми їх хочемо обдурити», – пригадав Шеф АЛЕКС ЯКУТОВ.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

 

Читайте також:

Статті

Мапа України: Кіносеанси документального стрічки «Байконур. Вторгнення» за участі творчої групи

5 серпня в національний прокат вийде документальний трилер «Байконур. Вторгнення», режисера Ангела Ангелова. Вже з цього тижня розпочинаються покази за участі творчої групи фільму.

29.07.2021
об 15:17

Анімація

Скоро в кіно: Норвежська анімація «Двоє друзів і борсук»

Наприкінці серпня в український прокат виходить сімейний пригодницький мультфільм «Двоє друзів і борсук» від студії Qvisten Animation. Подивитися в кінотеатрах на неймовірні пригоди Кнутсена, Людвігсена та Борсука можна буде з 26 серпня.

01.08.2021
об 12:07

Новини

12-й ОМКФ: 15 українських короткометражних фільмів

За три тижні в Одесі розпочнеться одна з головних кіноподій – 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч захід робить акцент на вітчизняному кіновиробництві, тож до конкурсної програми увійшли лише національні фільми. Із переліком повнометражних ігрових стрічок VGL cinema вже знайомив свою аудиторію. У цій публікації ми зібрали короткий український метр, який показуватимуть у двох блоках фестивалю.

27.07.2021
об 10:57