Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Як створювали промо для шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

16.09.2020
об 17:19

Дівчата вбрані у сукні українських брендів, а образи – від зачіски до прикрас – створював один з найкращих стилістів країни.

Ефектні look'и для учасниць створював один з найкращих стилістів України – Женя Примаченко. Він присвятив моді 12 років та встиг попрацювати з відомими брендами: L'Officiel, Harper's Bazaar, JetSetter. Останні п’ять років він допомагає дизайнерам розробляти загальну концепцію бренду, проводити покази та кастинги, докладає руку і до колекцій.

«Мене запросили на зйомку промо «Супер Топ-моделі по-українськи», тому що хотіли зробити акцент на fashion-складовій. Адже я – не телевізійний стиліст, а людина зі світу моди. Брав участь у створенні ролика ще на етапі написання сценарію: враховував побажання режисера й опрацьовував образи до кожної мізансцени. Усім дівчатам індивідуально підбирав макіяж, зачіску, прикраси та одяг. Кожна з них – особлива, і мені було дуже важливо на цьому наголосити», - розповів ЖЕНЯ ПРИМАЧЕНКО.

Стиліст дуже ретельно підбирав вбрання для кожної, враховуючи не тільки образ, який буде мати модель за сценарієм ролику, а й інші параметри. Це дало учасницям відчуття, що кожна з них – найкраща і неповторна.

«Я враховував специфіку фігури дівчат, підкреслював виграшні моменти. Головним моїм завданням було зробити так, щоб кожна з учасниць Суперсезону круто виглядала й почувалася на мільйон. Наприклад, Саша Кугат – дуже субтильна, стильна. Мені хотілося залишити її практично без макіяжу, в яскравій короткій сукні. Аміна Досимбаєва взагалі інша, у неї дуже цікава зовнішність, вона разюче відрізняється від інших дівчат. На її нескінченних повіках можна малювати картини, тому ми зробили їй незвичайні стрілки. Нікому іншому такий макіяж не підійшов би», - ділиться ЖЕНЯ ПРИМАЧЕНКО.

Для зйомки використовували одяг найкращих українських брендів – Amg, Elenareva, Sanna One, Andre Tan, Gasanova, Artemklimchuk.

«Сукня від Gasanova для Лізи Доронько, наприклад, коштує 68 тис грн. Сукня для Карини Мінаєвої – 1200 євро, для Даші Майстренко – 1000 євро, для Софі Берідзе – 600 дол. Плащ, який знімала Арина, – 300 дол. Словом, ми ні в чому собі не відмовляли, щоб досягти максимального ефекту. І без зайвої скромності можу сказати, що нам це вдалося», -говорить ЖЕНЯ ПРИМАЧЕНКО.

Нагадаємо, прем'єра шоу «Супер Топ-модель по-українськи» відбудеться на «Новому каналі» вже цієї осені.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Нова боротьба: Учасниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи» знялись у промо проєкту

Учасницям шоу «Супер Топ-модель по-українськи» доведеться забути про свої минулі здобутки у проєкті та по-новому розпочати боротьбу з конкурентками за перше місце і здійснення своєї мрії.

03.09.2020
об 12:44

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20

Новини

Як створювали промо для шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Дівчата вбрані у сукні українських брендів, а образи – від зачіски до прикрас – створював один з найкращих стилістів країни.

16.09.2020
об 17:19