Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

26.01.2022
об 18:05

24 січня телеканал ТЕТ відсвяткував свій 30-й День народження. На честь ювілею новаторський реп-гурт Kalush записав трек з назвою-гаслом каналу «Все, заради твоєї усмішки»!

 

У святковому відео на ТЕТ лунає нова пісня гурту: Леонід Мартинчик, Анастасія Дєрская, Валерія Мандзюк, Олексій Супрун, Сергій Щербаков, Ірина Сопонару, Анна Саліванчук та Андрій Рибак задувають свічки на торті під «Все заради твоєї усмішки».

«Колись, як був малий, дивився канал ТЕТ і не міг подумати, що колись там буде звучати мій голос. Тому я налаштувався так, щоб зробити максимально крутий трек для ТЕТ. Щастя, здоров’я вам, мої вітання! З днем народження», — привітав телеканал Олег Псюк, засновник і соліст реп-гурту.

Український реп-гурт Kalush було засновано у 2019 році. До нього входять Олег Псюк — засновник і соліст, Ігор Діденчук — мультиінструменталіст та МС Килиммен. Наразі Kalush змагається у національному відборі на участь у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022».

ТЕТ вирішив, що 30 років в ефірі варті грандіозного святкування, тому цілий 2022 рік буде присвячено Дню народженню. Телеканал готує багато сюрпризів і активностей для глядачів. Крім того, раніше ми також писали, що у новому сезоні ТЕТ покаже грандіозні прем'єри

Команда VGL cinema також приєднується до привітань і бажає телеканалу лише гарних новин!

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

Прем’єра програми «Гримерка Євробачення» на UA: ПЕРШИЙ: все про підготовку до конкурсу

У суботу, 22 січня, о 18:15 в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ вийде перший випуск прем’єрної програми «Гримерка Євробачення». У ній глядачі дізнаватимуться про всі найцікавіші моменти підготовки до Пісенного конкурсу Євробачення-2022 в Україні та світі разом з ведучим Тімуром Мірошниченком.

20.01.2022
об 15:38

Новини

DZIDZIO представив кавер пісні Кузьми «То моє море»

Кавер від DZIDZIO «То моє море» лунатиме у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін», який вийде у всеукраїнський кінопрокат 24 березня 2022 року. Стрічка – є екранізацією однойменної повісті лідера легендарного гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.

21.01.2022
об 14:13