Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Григорій Решетник та Дмитро Ступка поговорять з учасницями шоу «Холостяк» про жіночі стратегії

25.03.2021
об 16:55

Сьогодні в ток-шоу «Як вийти заміж» ведучий Григорій Решетник разом з експертами і учасницями 11 сезону реаліті «Холостяк» поговорить про жіночу конкуренцію та стратегії поведінки.

25 березня о 19:00 на телеканалі СТБ вийде вже третій випуск ток-шоу «Як вийти заміж». В студію до Григорія Решетника сьогодні завітають учасниці, що вже покинули проєкт: Аліса, Лола, Таня, Ліза, Віка, Оля. Разом з гостями в студії вони говоритимуть на постшоу проєкту «Холостяк» про конкуренцію та стратегії жіночої поведінки. Адже, як бачимо з ефірів, дівчата, які приймають участь в романтичному реаліті, ладні майже на все, аби заволодіти увагою головного героя 11 сезону.

«Жіночий колектив у одних асоціюється з квітником, у інших – з серпентарієм. До чого ближче учасниці проєкту «Холостяк» – розберемо сьогодні », – запевнив ведучий ГРИГОРІЙ РЕШЕТНИК.

 

В індивідуальних стратегіях розбиратимуться експерти, що ввечері завітають на ток-шоу: кандидат психологічних наук Світлана Арефнія, психолог Андрій Жельветро, актор Дмитро Ступка та його дружина – телеведуча Поліна Логунова. Також гостем студії стане учасник реаліті «Холостячка» Андрій Рибак.

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55

Новини

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

06.11.2020
об 12:05

Новини

СТБ і «Холостяк» запускають другу кампанію проти гендерних стереотипів – #Сильний

Проєкт #СильнаЯ, розпочатий телепрограмою «Холостячкою», підхоплює шоу «Холостяк» і започатковує кампанію #Сильний. З 17 лютого на всіх діджитал-майданчиках каналу СТБ відомі особистості спробують намалювати портрет «ідеального чоловіка» нового часу.

10.02.2021
об 16:15