Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Григорій Решетник поділився подробицями 11 сезону реаліті-шоу «Холостяк»

25.02.2021
об 18:41

5 березня на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра 11 сезону реаліті «Холостяк», головним героєм якого став 31-річний бізнесмен з Харкова Михайло Заливако. У відеоінтерв'ю для соціальних мереж СТБ незмінний ведучий проєкту Григорій Решетник поділився подробицями нового епізоду і назвав 5 причини, чому варто ввімкнути телевізор у день першого випуску.

За словами Григорія Решетника, Михайло ламатиме стереотипи і змінюватиме правила.

«З першої вечірки я постійно задавався питанням: «А що, так можна було?». Наш Холостяк дуже класний хлопець. Мені здається, таким і повинен бути головний герой проєкту. Учасницям пощастило з Мішею і йому, як зможуть переконатися глядачі, також пощастило з дівчатами», - зізнався ведучий проєкту «Холостяк».

П'ять причин подивитися 11 сезон «Холостяка» за версією Григорія Решетника:

1. Якщо ви дивитеся реаліті «Холостяк», значить, у вас хороший смак.

2. Ми з командою стали ще досвідченіші. Проєктів, які виходять в ефірі більше 10 років, не так багато на українському телебаченні. У нас найкраща команда, бо ми завжди щирі зі своїм глядачем.

3. У нашого проєкту є ще й соціальна місія. Дивлячись «Холостяк», глядач може побачити, чого чекають жінки від чоловіків і що чоловіки шукають в жінках та навчитися чути свого партнера.

4. У нашому проєкті панує любов. Ви просто включаєте СТБ щоп'ятниці о 19:00, розслабляєтеся і отримуєте задоволення. «Холостяк» - це романтика і справжнє життя.

5.  У реаліті все відбувається без сценаріїв і других дублів. Тому всіх запрошую дивитися 11 сезон.

 

Джерело: Пресслужба СТБ