Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Глядачі телеканалу «1+1» скоро побачать комедійний серіал «Скажені Сусіди»

06.10.2021
об 17:25

Телеканал «1+1» разом із FILM.UA Group працюють над першим оригінальним серіалом для платформи Київстар ТБ – «Скажені Сусіди», що доповнить кіновсесвіт «Скаженого Весілля». Глядачі платформи побачать серіал першими. Згодом «Скажені сусіди» транслюватиме «1+1».

У багатосерійній комедії розвиватиметься історія головних героїв «Скаженого весілля» – родини Середюків, але не в умовах нескінченних екстремальних весіль, а у «мирний час», проте навряд чи це життя можна назвати спокійним. Серіал  складатиметься з 24 епізодів, а на глядачів чекатимуть не лише знайомі та улюблені персонажі, а й нові герої.

За сюжетом серіалу, спокійне та розмірене життя Василя Середюка руйнується з появою нового чоловіка сусідки Оксани. Ним неочікувано стає його давній шкільний ворог – Тарас Блащиковський. Старі образи розпалюються з новою силою і переростають в скажене протистояння. Нових обертів набуває і життя інших персонажів стрічки: Франсуа влаштується працювати в українську лікарню, а невгамовні Олька і Ашот почнуть бізнес-війну з конкурентами. І це – тільки початок «скаженої історії», яку глядачі «1+1» побачать незабаром.

Головні ролі у новому проєкті виконують актори: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), Катерина Рубашкіна, В’ячеслав Хостікоєв, Катерина Файн, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров, Дмитро Суржиков.

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Анімація

Реліз анімаційної комедії «Ми – монстри 2» вийде наприкінці жовтня

Мультиплікатори з Німеччини та Великобританії об’єднали свої зусилля для створення анімації «Ми – монстри 2». В українському кінотеатральному прокаті вона з’явиться з 28 жовтня

28.09.2021
об 17:26

Новини

Злочини проти нацбезпеки України: Завершилися зйомки серіалу «Штурм»

Днями телеканал ICTV спільно з продакшн-компанією SFERA FILM завершив процес фільмування серіалу «Штурм». Бойовик розповість про роботу спеціального підрозділу СБУ «Штурм», який протидіє наймасштабнішим злочинам проти нацбезпеки України.

04.10.2021
об 15:49

Новини

UFS 5.0. Місяць кінокреаторів: Серія освітніх заходів жовтня

Нове українське кіно створюють кінокреатори. Цим словом прийнято називати сучасних сценаристів, режисерів, акторів та інших людей дотичних до процесу фільмування кіно, серіалів і навіть кліпів. Саме для них столична кіношкола влаштовує у Києві серією освітніх безкоштовних кінозаходів «UFS 5.0. Місяць кінокреаторів».

01.10.2021
об 16:04